Teknoloji

Bu hafta sonu satın alabileceğiniz en düzgün 5 kripto para ünitesi

Kripto para piyasası geçtiğimiz yıl inişli çıkışlı bir seyir izledi, lakin dal 2023’e olumlu bir notla başladı ve birçok dijital varlık yeşil bölgede süreç görüyor. 2023’te şu ana kadar yaşanan ralli, piyasanın bir kısmını birçok varlığın tabana vurduğuna ve daha fazla ilerleme kaydetmek için bir temel oluşturduğuna inanmaya itti.

Bu hafta sonu satın alabileceğiniz en güzel 5 kripto para birimi

Kripto para piyasasına yatırım yapmak istiyorsanız, dijital varlıkları portföyünüze eklemeyi düşünmenin artık tam vakti olabilir. Bu nedenle, büyüme potansiyelleri ve geçen haftaki genel piyasa performansı üzere farklı ölçümlere dayalı olarak bu hafta sonu satın alınabilecek en âlâ beş kripto para ünitesini inceledik.

Bitcoin (BTC)

İlk kripto para ünitesi, fiyatı kritik 20.000 doların üzerinde sabitleyerek piyasanın tekrar canlanmasına öncülük ediyor. Şu anda, Bitcoin ( BTC ) boğaları, dayanağı 21.000 $ düzeyinin üzerinde tutmaya çalışıyor ve kripto alanı, katı düzenlemelerle ilgili yenilenen müzakerelerin yanı sıra daha fazla iflas haberinden rahatsız olmasına karşın, dijital para ünitesi genel olarak güçlü istikametler sergiliyor.

Bilhassa, Bitcoin’in yükseliş hareketi onu 17 Ocak’ta dört ayın en yüksek düzeyine çıkardı ve analistler varlığın boğaların sıkı denetimi altında olduğuna dikkat çekerken, BTC hafta sonu için satın alınacak varlıklar ortasında kalmaya devam ediyor. Basın vaktinde, Bitcoin günlük %0,80’in üzerinde çıkarla 20.980 dolardan süreç görüyordu. Haftalık grafikte BTC %11’in üzerinde arttı.

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu’nun (SHIB)

Belirteç, 2021 boğa koşusunun doruklarını yine kazanmaya yönelik ivme kazanmaya çalışırken, göğüs kripto para ünitesi nispeten uygun fiyatlı olmaya devam ediyor. Şu anda SHIB, yatırımcıların token’a giderek daha fazla ilgi göstermesiyle devam eden piyasa rallisinden yararlanıyor. Bu çizgide, varlık vakit zaman CoinMarketCap tarafından izlendiği üzere en trend kripto para üniteleri ortasında öne çıktı.

Ayrıca, daima satın alma baskısının da vurguladığı üzere, token yükseliş hissi barındırıyor. Bu bağlamda, bir Finbold raporu, 18 Ocak prestijiyle Shiba Inu’nun bir hafta içinde yaklaşık 1,7 milyar dolarlık sermaye girişi kaydettiğini belirtti. Token birebir vakitte, Shibarium isimli yaklaşan katman 2 blok zinciri üzere devam eden ağ geliştirme teşebbüslerinden optimistlik oluşturuyor.

Şu anda SHIB, haftalık yaklaşık %20’lik çıkarlarla 0,0000114 $’dan süreç görüyor.

Shiba Inu yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP

XRP, devam eden Ripple ve Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) davasından bir yükseliş tetikleyicisi bulamasa da, token genel piyasa hassaslığından yararlanıyor. XRP, Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri düzenleyici incelemesine karşın global olarak genişlemeye devam ettiği haberini geliştirmeyi sabırsızlıkla bekleyebilir.

Şu anda XRP, 0,40 dolarlık direnç düzeyini aşmayı hedefliyor ve tokeni hafta sonu satın almak için ülkü bir varlık haline getiriyor ve son günlerdeki daima kazanımların desteklediği düzeye ulaşma mümkünlüğü var. Bilhassa XRP, geçen hafta neredeyse %5 yükseldikten sonra şu anda 0,39 dolardan el değiştiriyor.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kava (KAVA)

Katman bir blok zinciri olan Kava ( KAVA ), son günlerde bir yükseliş trendi çizgisi yaşıyor ve fiyat patlamasıyla altcoinler ortasında öne çıkıyor. Ağ geliştirme tarafından desteklenen KAVA, kripto borsası Coinbase’in tokenin platformda listelendiğini duyurmasının akabinde da yükseldi. Kava topluluğu, Coinbase’in listelenmesinin platform için organik büyümeyi tetikleyeceğini umuyor olacak.

Devam eden geliştirmenin bir kısmı, merkezi olmayan finans ( DeFi ) alanında ihtilal yaratmayı amaçlayan KAVA’nın pay ispatı ( PoS ) birinci katman blok zincirini oluşturmaya odaklanıyor. Haftalık grafikte KAVA %30’un üzerinde ralli yaptı ve basın anına kadar 1,02 dolardan süreç görüyor.

Kava yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aptolar (APT)

Başarısız olan Meta kripto para ünitesi teşebbüsü tarafından tasarlanan Aptos ( APT ) projesi, yatırımcıların risk sermayedarlarından gelen fonlara dayalı olarak projenin uzun vadeli geleceğine bahse girdiğini gördü. APT nispeten ucuz kalırken, token gelecekte ölçeklenebilirlik tahlili için gerçek dünya kullanım durumlarına ulaştığında toparlanabilir.

Bununla birlikte, platformun kullanım örneklerini sunamaması son vakitlerde topluluk üyeleri ortasında spekülasyonlara neden oldu. Tekrar de Aptos, değerli ölçüde büyüme potansiyeline sahip olduğu için uzun vadede dikkate alınmaya bedel bir para olmaya devam ediyor. APT, son 24 saatte neredeyse %1’lik artışla 8,11 $ kıymetindeydi.

Aptos yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel olarak, bu beş kripto para ünitesi, büyüme potansiyellerine, piyasa performanslarına ve yatırımcı ilgisine nazaran seçildi. Bununla birlikte, kripto para ünitesine yatırım yapmanın yüksek riskli ve hayli değişken bir efor olduğunu akılda tutmak değerlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking