Teknoloji

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Kripto sanayisi 2023’e girerken, Ethereum ( ETH ) piyasa kıymetine nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesi ve 2022’de başarılı bir Birleştirme güncellemesine karşın, yatırımcılar yeni yılda neler sakladığını görmek için Ethereum ile hala ilgileniyorlar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Daha ileriye bakıldığında, kripto izleme portalı PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Finbold tarafından 6 Ocak’ta edinilen bilgilere nazaran, Ethereum fiyatının 31 Ocak 2023’te 1.315 $ olacağını iddia ediyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve öbürleri üzere teknik tahlil (TA) göstergelerinden elde edilen göstergeler, yapay zeka platformlarının %5,1 oranında gördüğü ay sonuna kadar artar.

ETH 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Ethereum fiyat analizi

Şu anda Ethereum, son 24 saatte %0,25 ve evvelki haftaya nazaran %1,80 artışla 1.251 dolardan süreç görüyor ve toplam piyasa kıymeti 152 milyar dolar.

ETH 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

FTX erimesinden sonra büyük bir fiyat düzeltmesi yaşamasına karşın, Ethereum fiyatı öbür kripto para ünitelerinin performansına kıyasla çok daha yeterli durumda. ETH’nin kayıplarını telafi etmesi için sürdürmekte olduğu makro yükselişini sürdürmesi kaide.

Eylül 2022’deki Birleşmeden sonra, Ethereum ağı, Mart 2023’teki Şanghay güncellemesi formunda bir öbür kıymetli yükseltmeden geçecek. Kilit noktalar ortasında, Şangay sonrası Ethereum kullanımını hem daha süratli hem de daha uygun maliyetli hale getirme potansiyeline sahip olan katman 2 tahlilleri için gaz fiyatında bir düşüş yer alıyor.

Geçmiş blok hash bilgilerinin mukavelelerden kaldırılması üzere bilgilerin depolanması ve alınmasında iyileştirmeler. Stake edilen ETH’nin geri çekilmesinin yanı sıra stake edilen tokenlerin üzerine konan mukavele kilidinin kaldırılması, staking’in kaldırılmasını sağlar.

Bazı kesimlerde Şangay hakkında dolaşan karamsar anlatıya karşın, yükseltmenin şu anda en büyük ikinci sırada yer alan kripto para ünitesi için yükseliş katalizörü olacağına inanan analistler var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking