Teknoloji

Algoritma, 31 Ocak 2023 için MATIC fiyatını belirliyor!

Daha fazla yatırımcı ve tüccar merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığına ilgi duyduğundan, Polygon ( MATIC ) şu anda piyasa bedeline nazaran birinci 10 kripto para ünitesi ortasında yer alıyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için MATIC fiyatını belirliyor!

Finbold tarafından 11 Ocak’ta alınan datalara nazaran, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, MATIC fiyatının 31 Ocak 2023’te 0,8876 dolardan süreç göreceğini kestirim etti.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve öbürleri üzere teknik tahlil (TA) göstergelerini kullanan yapay zeka, evvelkinden %3,2’lik bir artış öngörüyor. baskı vaktinde Poligon fiyatı.

MATIC fiyat kestirimi 31 Ocak. Kaynak: PricePredictions

MATİK fiyat analizi

Mevcut durumda, Polygon son 24 saatte %1,4 artışla 0,86 $’dan süreç görüyor ve evvelki haftaya nazaran %7,29 artışla toplam piyasa bedeli 7,5 milyar $’a ulaştı.

MATIC fiyat dalgalanmalarının detaylı bir incelemesi, tokenin 2022’nin son haftasından 2023’ün başına kadar yeterli performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Token, 7 günün en düşük düzeyi 0,7727 $ ve 7 günün en yüksek düzeyi 0,8637 $ ile 0,86 $.

MATIC 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fiyat hareketi yükselmeye devam ederse, hafta sonundan evvel 0,90 doların zorlandığını görebiliriz. ABD enflasyon bilgileri de değerli ölçüde düşerse, aylık R1 direnç düzeyi takviye haline gelebilir ve fiyatı Ocak ayı sonuna kadar 1$’a getirebilir.

Polygon Ortaklıkları

Polygon, tümü Layer 2’nin ekosisteminin genişlemesine katkıda bulunan kripto para ünitesi olmayan sanayilerle bir dizi stratejik ittifak kurdu. Listede Starbucks, Nubank ve Mastercard üzere şirketler yer alıyor.

Dahası, Polygon, kripto para piyasasında DEX Uniswap ( UNI ) ile iştirak kurdu ve MATIC’in ağıyla daha fazla işbirliği beklenmesine karşın, iştirakleri olumlu bir faktör olmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking