Teknoloji

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için taban hazırladı!

Piyasa kıymetine nazaran en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin’in ( BTC ) yükseliş rallisinden sonra geçen gün yavaşladı; lakin grafiklerden elde edilen dataların de gösterdiği üzere, boğaları varlığı daha da güçlendirme eforlarını yenilemek için çok çalışıyor.

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için yer hazırladı!

Bitcoin boğaları bir formda üst taraflı bir teknik ivme yakaladı ve Kitco News tarafından gözlemlendiği üzere, 50 günlük hareketli ortalamada ( MA ) kilit direncin çabucak üzerine çıkmanın yanı sıra günlük çubuk grafikte yenilenmiş bir fiyat yükselişi yaratıyor. 11 Ocak’ta analist Jim Wyckoff.

Wyckoff’un grafik tahliline nazaran, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı için mevcut takviye düzeyi 16.000 dolar civarındayken, yükseliş trendini sürdürmek için 18.285 dolarlık kilit düzeydeki direnci geçmesi gerekiyor.

Bitcoin fiyat aksiyon tahlili. Kaynak: Kitco Haberleri

Bitcoin fiyat analizi

Şimdilik, Bitcoin bu istikamette ilerliyor üzere görünüyor, zira yazının yazıldığı sırada, günlük %0,72’lik bir artışı ve hafta boyunca %3,47’lik daha kıymetli bir artışı temsil eden 17.408$’dan el değiştiriyordu. aylık grafikteki ilerlemeleri %2,33 düzeyinde bulunuyor.

Bitcoin 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu ortada, 11 Ocak’ta kripto izleme platformu CoinMarketCap’ten alınan en son bilgilere nazaran, kripto para piyasasının kurucu varlığı 335,26 milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahipken, günlük süreç hacmi 15,68 milyar dolar (899,999 BTC) düzeyinde bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking