Teknoloji

Amazon’dan Türkiye’ye çok büyük yatırım!

Dünyanın en büyük e-ticaret devi Amazon, Türkiye’deki birinci lojistik üssünün açıldığını duyurdu. 100 milyon doları aşkın yatırım ile faaliyete geçen, artan müşteri talebinin karşılanması konusunda kıymetli katkılar sağlayacak lojistik üssü, bir yılda bini aşkın yeni istihdam yaratacak.

İstihdam sağlanacak

Amazon’un Tuzla, İstanbul’da kurulan yeni lojistik üssünde vazife alacak mühendislik, insan kaynakları, muhasebe, iş sıhhati ve güvenliği, bilgi süreç (IT) alanlarındaki roller ve eserlerin kabulü ve depolanması ile müşterilerin siparişlerinin seçilip paketlenmesinden sorumlu depo operatörleri için işe alım süreçleri geçtiğimiz aylarda başlamıştı.

Çalışanlar, Amazon.com.tr’de geçerli indirimlerin, ek sıhhat, hayat ve kaza sigortasının, genişletilmiş ebeveynlik müsaadesinin ve daha fazlasının dahil olduğu kapsamlı yan haklar ve rekabetçi maaşlar ile çağdaş, inançlı ve kapsayıcı bir çalışma ortamına katılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!