Teknoloji

Intel Arc A770 Ekran Kartları Ekim Başında Sahneye Çıkabilir

Intel, A770 ve A750 ekran kartlarının birebir anda piyasaya çıkacağını daha evvel doğrulamıştı. DG2 serisinin lansman tarihiyle ilgili bir bilgi yok, lakin inceleme örneklerinin yayınlara gönderildiği söyleniyor. Son sızdırılan bilgilere bakılırsa ambargo 5 Ekim tarihinde kalkacak. Yani çok yakında Intel’in harici kartlarının sunduğu performansı görme fırsatı bulacağız.

Intel GPU grubu, toplumsal medyada Arc Alchemist ekran kartları hakkında yeni bilgilerin çok yakında sağlanacağını söylüyor. Bu da daha evvelki beklentilerimizi biraz daha güçlendiriyor. Intel, 27 Eylül’deki Innovation aktifliği için hazırlık yapıyor. Burada 13. Kuşak Raptor Lake işlemciler tanıtılacak. Fakat mavi grubun ikili sürpriz yapma talihi da var.

Eğer gelen bilgiler doğruysa iki haftaya kalmadan evvel Intel’in yeni ekran kartları sahneye çıkacak. Hatta 30 Eylül’de kutu açılış görüntüleri görmeye başlayabiliriz.

  • Kutudan çıkarma : 30 Eylül
  • İnceleme: 5 Ekim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!