Teknoloji

Analist: ralli-top grafiği Bitcoin için uygun bitmeyecek!

Son vakitlerde, kripto para piyasası , ana varlıklarından orta sıra kimi hayat belirtilerine karşın, bir rutinde sıkışmış üzere görünüyor ve kripto analistlerini mevcut modellerine dayanarak Bitcoin’in ( BTC ) gelecekteki fiyat hareketleri hakkında spekülasyon yapmaya yönlendiriyor.

Analist: ralli-top grafiği Bitcoin için yeterli bitmeyecek!

Kripto tüccarı ve analist Josh Rager , bir ralli ile ilişkili olarak kelamda ‘zıplayan top modelini’ belirledikten sonra, 16 Ekim’de yakın gelecekte amiral gemisi dijital varlık için fazla umut görmediğini belirtti.

Kripto paranın fiyat hareketinin teknik tahliline (TA) dayanarak, kripto uzmanı “asla rallilerle zıplayan top modelinin hayranı olmadığını” belirtti ve “hiçbir vakit uygun bitmez” dedi.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Rager

Borsa korelasyonu

Bununla birlikte Rager , birinci kripto para ünitesinin bu klâsik varlık piyasasıyla tarihî korelasyonu nedeniyle borsanın Bitcoin’i geri çekebileceğine dair umutlarını da lisana getirdi. Tweetine yaptığı yorumlarda da eklediği üzere, “Btc pay senetlerine nazaran hareket ediyor.”

Bu ortada, Bitcoin’in borsa ile tarihî korelasyonu, en azından takma isimli kripto tüccarı ve LedgArt kurucu ortağı Kaleo’ya nazaran, muhakkak bir noktada onu geride bırakabileceğinden, tokenin fiyat faaliyetleri için en güzel kestirim edici olmayabilir.

Gerçekten de, Kaleo daha evvel Finbold’un bildirdiği üzere, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut faaliyetinin “SPX’i 2017 ATH ve daha yüksek oranlara geri döndürmek için net bir baht vermesi gerektiğini ” öne sürmüştü.

Aynı vakitte, InTheMoneyStocks.com’un baş piyasa stratejisti Gareth Soloway, BTC’nin 3.500 dolara gerçek daha da düzeleceğini görecek bir “en berbat durum senaryosu” ile karşı karşıya olduğunu öne sürdü ve pay senetlerinden farklılığın olmayacağı konusunda uyardı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!