Teknoloji

Android 13 Go Edition hangi telefonlarda çalışacak? İşte karşılığı

Neyse ki, Google sonunda bu estetiği daha düşük maliyetli aletlere de getiriyor. Yeni duyurulan Android 13 Go Sürümü, Material You’yu birinci kere bu temel aygıtlara getirerek, duvar kağıdınızı yansıtan renk temalarının yanı sıra genel olarak daha şık bir görünüm sunuyor.

Telefonunuzu yeni tutmak da daha kolay olmalı. Android 13 Go Edition, ‘tam’ platformda olduğu üzere, üreticinizin yeni kodu zorlamasını beklemeden kritik yamaları almanızı sağlayan Google Play Sistem Güncellemeleri ekliyor. Bu, güvenlik kusurlarını hemen düzeltmeye yardımcı olabilir, fakat tıpkı vakitte, bütçe telefonlarında sık sık sonlu depolama alanını çiğnemeden aygıtınızı şimdiki tutacaktır.

Android 13 Go Edition hangi telefonlarda çalışacak? İşte yanıtı

Yeni Go sürümü, haberler ve öbür içeriklerin derlenmiş bir listesine göz atmaya yardımcı olmak için Keşfet’i de ekliyor. Bildirim müsaadeleri ve uygulama başına lisan tercihleri ​​dahil olmak üzere Android 13’ün daha incelikli iyileştirmelerinden kimileri burada mevcut.

İlk Android 13 Go Edition telefonlar 2023’e kadar piyasada olmayacak. Bununla birlikte Google, sürümün Go’nun genişlemesinin bir simgesi olduğu kadar teknik bir gelişme de olduğunu belirtiyor. Şu anda aylık 250 milyondan fazla etkin Android Go aygıtı var. Bu, I/O 2022’de rapor edilen toplam 3 milyar faal aygıta kıyasla sönük kalırken, yüksek seviyede optimize edilmiş, daha erişilebilir bir Android işletim sistemi konseptinin kalıcı olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!