Telefon

Android 13’ün Galaxy S22’ye geliş tarihi muhakkak oldu

Teknoloji devi Samsung, düzenlediği geliştirici konferansında birçok duyurusu ortasında Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesinden de bahsetti. Daha evvel kaynaklarımızdan son One UI 5.0 güncellemesinin Ekim ayında Galaxy S22 serisine sunulmaya başlayacağını ve 2023’ten evvel birkaç amiral gemisine daha ulaşacağını duymuştuk ve Samsung, SDC sunumunda birincisini doğruladı.

Tarih sonunda belirli oldu

Beklendiği üzere, Galaxy S22 serisi telefonlar Android 13 ve One UI 5.0‘ın kararlı genel sürümünü alan birinci telefonlar olacak. Samsung’a nazaran genel dağıtım ay sonundan evvel başlayacak, lakin makul bir vakit çizelgesinin tüm pazarlar için geçerli olmayabileceğini belirtmek gerekir. Samsung yeni güncellemeleri sunma konusunda ne kadar süratli olursa olsun, bir güncellemenin nitekim global hale gelmesi hala vakit alıyor ve birebir şey One UI 5.0 güncellemesi için de geçerli olacak üzere görünüyor.

Galaxy S22 sahiplerinin beta programı sona erdiğinde Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesini almak için Kasım ayına kadar beklemeleri gerekebilir. Beta programından bahsetmişken, Samsung şimdiye kadar Galaxy S22 serisi için One UI 5.0 tabanlı 4 beta güncellemesi yayınladı ve son sürüm yayınlanmadan evvel 1 beta sürümünün daha yayınlanabileceği söyleniyor. Şu anda doğrulanmış değil.

Galaxy S21, Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3′ün 2023’ten evvel Android 13 ve One UI 5.0‘ı almasını bekliyoruz. Galaxy A53’ün de gelecek yıldan evvel güncellemeyi alabileceği söylendi, fakat Samsung’un Galaxy A53 yerine Galaxy A52 için One UI 5.0’ı beta olarak test ettiği için bu bahiste biraz şüpheliyiz. Yazılım güncellemelerinde olduğu üzere, Samsung‘un üstte belirtilen amiral gemileri için de gecikmelerle müsabaka ihtimali her vakit vardır, bu nedenle beklentilerinizi hafifletmek en yeterlisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom