Telefon

Android kullanıcıları telefonlarını sessiz ol diyerek susturabilecek

Mobil aygıtınıza ulaşamıyorsanız (veya yalnızca cevaplamak istemiyorsanız) aramanın çalmasına müsaade vermek zorunda değilsiniz.

Ayrıca direkt Mesajlar’da deşifre alırsınız, böylelikle sessiz bir odada bir ses klibi oynatmanız gerekmez. Şirket toplantılarınızı da kaydetmek daha kolay olmalı. Pixel 7’nin Kaydedici uygulaması, her kişinin kelamlarını farklı başka yazmak için “yakında” konuşmacı etiketleri sağlayacak. Bir fikir önerenin işvereniniz mu yoksa bir iş arkadaşınız mı olduğunu bileceksiniz.

Bu özelliklerin Pixel dışı donanımlara ne vakit ulaşacağı yahut ulaşıp ulaşmayacağı belirli değil. Google bazen bunları özel olarak fiyat, lakin bazen birkaç ay bekledikten sonra bunları Android kullanıcıları için daha geniş bir biçimde kullanılabilir hale getirdiği bilinmektedir.

Android kullanıcıları telefonlarını sessiz ol diyerek susturabilecek

Diğer telefon odaklı iyileştirmeler ise daha ince. Sesle yazma artık otomatik olarak emoji önerebiliyor ve Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca’yı da destekliyor.

Muhtemelen, bu aktiflikte Asistan’daki en büyük iyileştirmeler yeni donanımla irtibatlı: Pixel Watch nihayet AI yardımcısının en son enkarnasyonunu bileğinize getirirken, yaklaşmakta olan Pixel Tablet akıllı bir ekran olarak ikiye katlanıyor. Tekrar de, telefonla pazarlamacılardan yahut ofis tutanaklarını tutmaktan bıktıysanız, telefon odaklı bu ince ayarları takdir edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!