Telefon

Apple 24 Ekim için bombasını duyurdu

Apple ekseriyetle yeni iPadOS’unu ilgili iOS sürümüyle birlikte yayınlıyor, lakin bu yıl durum bu türlü olmadı. Şirket son periyotlarda hayli etkindi, çünkü merakla beklenen iPhone 14 serisi piysaya sürüldü ve güncellemeler gelmeye devam etti. iOS 16 bir aydan fazla bir müddettir piyasada olsa da, iPadOS 16 tüketici sürümü için şimdi kesinleşmedi lakin Bloomberg’den Mark Gurman, iPadOS 16.1’in 24 Ekim’de kararlı bir formda piyasaya sürülmesini bekleyebileceğimizi söylüyor.

Apple 24 Ekim için bombasını duyurdu

Apple daha önce iPadOS 16‘yı atlayacağını doğruladı. Apple şimdi çıkış tarihini onaylamadı, lakin Gurman bunun yakında olmasını bekliyor ve Cupertino’nun yarar raporunun haftasında yeni eserler ve eser yazılımı güncellemeleri yayınlama stratejisini izleyeceğine inanıyor. Apple’ın 4. Çeyrek 2022 yarar raporunun 27 Ekim’de PT saatiyle 2PM’de olması bekleniyor. iPadOS 16.1 nihayet uzun vakittir beklenen birinci çıkışını yapacak olsa da, M2 iPad Pro modelleri ve yeni M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro’ların yanı sıra yeni bir giriş düzeyi iPad ile yeni donanım duyurularını da görebiliriz.

Şirket son devirlerde epeyce faal, bu kapsamda çalışmalar da son sürat devam ediyor. Apple son günlerde iPhone 14 aygıtlarda sorun yaratan kusurları da çözmek için yeni bir güncelleme yayınlamıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!