Teknoloji

Apple AirPods Pro 2 geliyor! Bildiğiniz kulaklıkları unutun

Geçen ay Apple iPhone 14 serisinin duyurulmasıyla birlikte, ikinci kuşak AirPods Pro 2’yi de duyurdu. Şirket iPhone 14 ailesi ile beklentileri tam olarak karşılamayıp birtakım hayal kırıklıkları yaratmışt fakat görünüşe nazaran artık bu durumu düzeltecek adımlar atıyor.

Apple, yeni modelin ses kalitesindeki iyileştirmelerinden, gürültü engelleme ve geçiş sesindeki yükseltmelerden ve AirPod’ların beklenen pil ömründe bir artıştan bahsetti. Profesyonel 3C sertifikası sayesinde artık tam olarak ne kadar daha fazla pil kapasitesi bulacağınızı biliyoruz. Kişisel AirPod’ların kapasitesinde %15’lik bir artış var. Birinci jenerasyonun 43.24 mAh’sine kıyasla artık her birinde 49.7 mAh pil var. Şarj kutusunun kendisi kapasitede büyük bir artış görmedi.

Apple AirPods Pro 2 geliyor! Bildiğiniz kulaklıkları unutun

Artık MagSafe manyetik şarjı desteklemeye ek olarak, pil durumda 4 mAh ila 523 mAh ortasında hafif bir artış görüyoruz. İkinci jenerasyon AirPods Pro, birinci jenerasyonun tek bir şarjla 4,5 saatine kıyasla, gürültü engelleme açıkken ek bir buçuk saat dayanıklılık (6 saat) sağayacak. Şarj kutusuyla birlikte, yeni AirPods Pro’nun gürültü engelleme etkinleştirildiğinde toplam 30 saat dayanacağı duyuruluyor. Bölmelerdeki daha büyük pillerin yanı sıra H2 çipi ve cilt algılama sensörleri yeni modelin pil verimliliğine yardımcı oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!