Teknoloji

Apple Ekim Aktifliği Gerçekleşmeyebilir

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın güncellenmiş iPad Pro, Mac küçük ile 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerini içeren 2022 için kalan eserlerini dijital bir Ekim aktifliği yerine web sitesindeki basın bültenleri aracılığıyla piyasaya sürmeye karar verebileceğini ileri sürdü.

Gurman en son Power On bülteninde, Apple’ın şu anda dijital bir aktiflik yerine “kalan 2022 eserlerini basın bültenleri, web sitesindeki güncellemeler ve basının seçkin üyeleriyle brifingler yoluyla piyasaya sürmesinin beklenen olduğunu” söyledi. Söylentiler, Apple’ın Ekim ayında Mac ve iPad’e odaklanacak ikinci bir sonbahar aktifliği planladığını öne sürmüştü lakin artık durum bu türlü olmayabilir üzere gözüküyor.

Apple’ın M2 çipli güncellenmiş 11 inç ve 12,9 inç ‌iPad Pro‌ modelleri, ‌M2‌ ve duyurulmamış ‌M2‌ Pro çip seçeneklerine sahip güncellenmiş bir ‌Mac mini‌ ile güncellenmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerini tanıtması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!