Teknoloji

Wine 7.18 Yayınlandı

Linux dağıtımlarını kullanan bireylerin sayısı küçük adımlarla da olsa artmaya devam ediyor. Linux ile ilgili kullanıcıların eksikliğini hissettiği en kıymetli şey muhtemelen uygulama ve oyun dayanağıdır. İşte bu noktada daima güncellenen ‘Wine’ yardımımıza koşuyor.

Wine 7.17‘nin yayınlanmasından birkaç hafta sonra yeni bir sürüm kullanıma sunuldu. Wine 7.18 sürümünü kullananlar, Unicode 15 takviyesiyle birlikte artık çok daha fazla karakteri ve emojiyi kullanabilecek.

Wine 7.18 ayrıyeten macOS şoförüne WoW64 dayanağı ve GStreamer entegrasyonundaki geliştirmelerle birlikte kullanıma sunuldu. Bunun yanında, Bloomberg Terminal, Adobe FrameMaker, KeePassXC ve daha birçok yazılımı etkileyen yanlışlar tahlile kavuştu. Wine sürüm 7.18’i bu ilişki aracılığıyla indirebilirsiniz.

  • Karakter tabloları Unicode 15.0.0’a güncellendi.
  • macOS şoföründe Wow64 takviyesi.
  • GStreamer takviyesindeki vakit uyumsuz okuyucu düzeltmeleri.
  • Çeşitli yanılgı düzeltmeleri.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom