Teknoloji

Apple hiç acımadan bir emektar eserinin daha fişini çekti

Teknoloji dünyasının en değerli isimlerinden biri olan Apple, bugünlerde bir defa daha isminden bahsettiriyor. Aslında neredeyse her gün bir formda haber olmayı başaran Amerikalı teknoloji devini bugün gündeme taşıyan olaysa yeni tanıttığı Apple TV 4K oldu. Şirket tarafından tanıtılan yeni akıllı tv platformunun çok kıymetli bir değişikliği de beraberinde getirdiğini belirtelim. Gerçekten onun gelişi demek, Apple TV HD’nin gidişi manasına geldi.

Karşımıza 2015 yılında çıkan ve vaktin teknolojisinin çok ilerisindeki özellikleriyle taraflı tarafsız herkesin gönüllerinde taht kuran Apple TV HD, bu yıl itibariyle 7. yaşını kutluyordu. Apple tarafından getirilen güncellemelerle vakte ayak uydurma konusunda çok da bir dert çekmeyen bu aygıtın en büyük handikapı ise 4K manzara takviyesinin bulunmamasıydı.

Apple hiç acımadan bir emektar eserinin daha fişini çekti

2015 yılında 149 dolardan satışa sunulan ve düne kadar da bu fiyatını müdafaasıyla Apple kullanıcılarının takdirlerini toplayan bu eser, Amerikalı teknoloji devinin yeni aygıtı Apple TV 4K’yı tanıtmasıyla birlikte bir anda tarih oldu ve Apple tarafından satışı büsbütün durduruldu. Şayet bu haberimizi okuduktan sonra Apple’ın online mağazasına girip bakacak olursanız, artık Apple TV HD’nin satışta olmadığını bunun yerini ise Apple TV 4K’nın aldığını göreceksiniz.

Neyse ki fiyat konusunda Apple TV 4K’da selefiyle birebir çizgiyi takip ediyor. Buna nazaran internet takviyesiz modeli 129 dolardan satışa sunulan yeni Apple TV’nin internet takviyeli modeli ise 149 dolardan satılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!