Telefon

Apple iPhone 14 Pro sorunları bitmek bilmiyor!

Apple iPhone 14 serisi piyasaya sunulduğundan bu yana çeşitli yanılgılar ve öteki sıkıntılar için haberler ortaya çıktı. Artık, en son çıkan haberlere nazaran 2022 iPhone’un şarj olurken tekrar başlatılmasına ve hatta ağ kontağıyla ilgili sorun yaşamasına neden olan bir kusur mevcut.

Apple iPhone 14 Pro sorunları bitmek bilmiyor!

Öyleyse grlin bir göz atalım. Evvelki bir raporda, iMessage üzere kimi temel sistem uygulamalarıyla ilgili problemlerle karşılaşan iPhone 14 Pro serisi modelleriyle ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı. Artık, iPhone 14 Pro serisi kullanıcılarının bir dizi öbür fonksiyonla de daha fazla meseleyle karşı karşıya olduğu görülüyor. Buna Dinamik Ada özelliği ve hatta uydu telefonu fonksiyonu ile ilgili problemler dahil. Bunun dışında, iPhone 14 Pro’nun çok zayıf 5G sinyalleri ve başka ağ kapsama sıkıntıları bildiren Verizon kullanıcıları ile de bir sorunu var.

Bunların her ikisi de Cupertino merkezli devin iPhone 14 serisi duyurusu sırasında ağır bir halde pazarladığı dikkate paha özellikler. Fakat yanlışlar yalnızca bununla kalmıyor, yeni amiral gemisi Apple telefonlarının şarjını etkileyen öteki bir değerli sorunu daha var. iPhone 14 Pro modelleri, hem MagSafe kablosuz şarj hem de yıldırım kablosu aracılığıyla şarj olurken yine başlatılacaK.

Pil ömrü meseleleri iOS 16 çıktığından beri Apple iPhone’ları da rahatsız ettiğinden, yeni iPhone’un piliyle ilgili tek sorun bu değil. Şirket sıkıntıları güncellemeler ile çözecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!