Telefon

Apple Music 2022 özeti yayınlandı! En fazla ne dinlediniz?

Çevrimiçi müzik servisleri her yeni yıl yaklaştığında kullanıcıların en fazla dinlediği müzik ve sanatkarları gösteriyor. O denli ki tanınan uygulamalardan biri olan Apple Music, yılın özetini görebileceğiniz Replay isimli raporunu, güncellenmiş görünümüyle erişime açtı.

Apple Music 2022 Replay nasıl bakılır?

Kullanıcılar, Apple Music uygulaması üzerinden Replay kısmına giriş yaparak yılın özetini görebilirler. O denli ki gösterilen bilgiler ortasında en fazla dinlediğiniz müzikler, sanatkarlar, cinsler ve albümler yer alıyor. Tıpkı vakitte özellik, bir tipi yahut sanatçıyı en fazla dinleyen 100 kişi ortasında olup olmadığınızı da gösteriyor.

Apple Music aboneleri, buraya tıklayarak Replay sayfasına ulaşabilir ve bu sayede yıl içerisinde en fazla dinlediği şarkıyı ve dakikasını, ayrıyeten sanatçıyı ve çeşidi de görebilir. İster tarayıcıdan isterseniz de taşınabilir uygulama üzerinden Replay sayfasına ulaşabilirsiniz. 31 Aralık tarihine kadar 2022 yılı özetini görebilirsiniz.

Sayfaya girdiğiniz sırada yeni güncelleme ile gelen, toplumsal medya platformlarından aşina olduğumuz öykü görünümünde bir ekran bizleri karşılıyor. Art planda sıralı halde müzik çalıyorken, dinlediğiniz müziğin ismi ve dakikası da yer alıyor.

Hikayeler üslubundaki görünümün yanı sıra, en çok dinlediğiniz müziklerin başka bir albümde toplandığını belirtmekte yarar var. Çünkü, geçtiğimiz yıllarda sadece bir albümde toplanıyordu ve öykü üzere bir sunum yoktu.

Apple Music’in, Replay’a eklediği kıssa üslubundaki sunum ile Spotify Wrapped’e benzediğini görebilmek mümkün. Replay, tarayıcı üzerinden giriş yapan kullanıcılar için daha yüksek bir tecrübe ile mobildeki üzere bir görünüm sunuyor.

Peki sizler Apple Music Replay özelliği ve kıssalar üzere sırayla gösterilen yılın özeti hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking