Teknoloji

BTC’nin ayı piyasası tabana mi vurdu?

Bitcoin ( BTC ), rastgele bir kıymetli düzeyin üzerine çıkmak için çaba etmeye devam ederken, emsal bir durum kripto para piyasasındaki öbür varlıkların birçoklarını rahatsız ediyor, birtakım grafik modelleri, işlerin yakında aksine dönebileceği umudunu canlı tutuyor.

BTC’nin ayı piyasası tabana mi vurdu?

Takma isimli kripto uzmanı Mags tarafından yayınlanan tahlile nazaran, tipik olarak Bitcoin için çok satım alanını ve piyasa tabanlarını gösteren döngü kanalı osilatörü (CCO), ayı piyasasının tabanına ve “DCA BTC için kusursuz bir alana” girdi.

DCA’dan (ortalama dolar maliyeti) bahseden kripto uzmanı, hem kripto hem de borsa etraflarında aşina olunan, daima olarak küçük, belli bir ölçüde paraya yatırım yapma ve vakitle daha âlâ sonuçlara yol açabilecek uygulamadan bahsetti.

Analist tarafından paylaşılan grafiğe nazaran, mevcut Bitcoin taban düzeyi nihayet amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyatının 2023’te 17.500 $ düzeyine (ve sonunda bunun da ötesine) ulaşarak yükselişe geçmesine neden olabilir.

Bitcoin döngü kanalı osilatörü. Kaynak: Mags

Ayrıca Mags, Seth olarak bilinen bir finans analistinin tahlilini retweetledi ve BTC aylık grafiğinin “son ana diplerle tıpkı birikim evresinde olduğumuzu gösterdiğini” açıkladı ve ekledi: “Biz de birebir aylık MA’dayız. son tabanlar.”

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Seth

Basın vaktinde Bitcoin, 28 Kasım’da alınan bilgilere nazaran, gün içinde %1,71 düşüşle 16.244 $’dan el değiştiriyordu, lakin yeniden de evvelki yedi güne kıyasla %1,41’lik bir büyüme kaydediyordu.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu nedenle, birinci kripto para ünitesi, Finbold’un bildirdiği üzere, önde gelen kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe’nin “17.5-18.000 $’a gerçek bir mum” oluşturmak için geri kazanması gerektiğini söylediği yaklaşık 16.600 $’lık kritik direnç düzeyine şimdi ulaşmadı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking