Telefon

Apple Music Replay, yesyeni bir tasarıyla Spotify’a meydan okuyor

Apple, şimdi Spotify Wrapped ile birebir düzeyde olmasa da, özelliği çok daha şık bir tecrübe haline getirmek için yine tasarladı.

Öncelikle, Replay ayrıntılarınızın tamamına Apple Music uygulamasından değil de sırf web üzerinden erişebileceksiniz. Sayfanın üst kısmında, bu yıl müzik dinleyerek kaç dakika harcadığınızı ve yılın en güzel müziğini, sanatkarını, albümünü ve cinslerini içeren kıssalar biçimi bir öne çıkan sekmesi göreceksiniz. Sayfanın aşağısında en uygun 10 müzik, sanatçı ve albüm listeleri ve en uygun beş çalma listeniz bulunuyor. Dahası, makul bir sanatçı için birinci 100 dinleyici ortasında olup olmadığınızı göreceksiniz.

Apple Music Replay, yesyeni bir dizayna kavuşuyor

Bu istatistikleri toplumsal platformlarda yahut arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. iOS’ta Replay boyunca noktalı paylaşım düğmeleri bulunuyor ve rastgele birine dokunmak paylaşım sayfasını önünüze getiriyor.

Bu ortada Apple Music, yılın en çok Shazamlanan müziklerini içeren yıl sonu listelerini de yayınladı. The Kid Laroi ve Justin Bieber, “Stay” ile hizmetin 2022’nin en tanınan müziğine sahip olurken, Bad Bunny’nin Un Verano Sin Ti isimli müziği Apple Music’in en büyük albümü oldu. En uygun 100 müzik listesinde hip hop 32 kesim ile cinsler açısından başı çekerken, onu pop (23), R&B/soul (11), Latin (sekiz) ve J-Pop (altı) takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking