Telefon

Apple nitekim iPhone isminde değişikliğe gidecek mi?

Apple’ın çok âlâ becerdiği bir şey varsa o da duyum hesaplarını karşıt köşe yapmasıdır. Bugüne kadar birçok sefer örneklerine şahit olduğumuz bu özelliği, en son 7 Eylül’de bir kere daha test etmiştik. O denli ki neredeyse aktifliğin gerçekleşeceği tarihe kadar devam eden sızıntıların tamamında, Apple’ın yeni tanıtacağı akıllı saat modelinin ismi Apple Watch Pro olarak belirtilmişti. Bununla birlikte aktifliğin başlamasıyla, bu saatin Apple Watch Pro değil Apple Watch Ultra olarak isimlendirildiğini görmüştük. İşte her geçen gün artan söylentilere nazaran, bu yeni isimlendirme kendini iPhone 15 serisinde de gösterebilir.

Apple hakikaten iPhone isminde değişikliğe gidecek mi?

Apple’a yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar verdiği birçok bilginin yanlışsız çıktığına şahit olduğumuz bir kaynak, Apple’ın yeni iPhone serisinde değerli bir değişikliğe gideceğini sav ediyor. Buna nazaran şirket, iPhone 15 Pro Max modelinde isim değişikliğine gidecek ve bu aygıtı iPhone 15 Ultra ismiyle piyasaya sürecek. Üstelik tek değişiklik isimde de olmayacak.

Şu an iPhone 14 Pro ile iPhone 14 Pro Max ortasında boyut farkı dışında çok kıymetli bir farkın olduğu söylenemez. Bu sebeple de iki model tek bir aygıt olarak anılıyor. Fakat iPhone 15 Ultra haberleri gerçek çıkarsa, artık bu aygıt iPhone 15 Pro’dan farklı bir model olarak karşımıza çıkabilir. Tabi tüm bunların birer söylentiden ibaret olduğunu ve işin doğrusunu öğrenebilmek için neredeyse 1 sene daha beklememiz gerektiğini hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!