Teknoloji

Apple rakiplerine göz dağı verdi! Gelecek yıl her şey değişecek

Apple kısa müddet önce iPhone 14 serisi telefonları ve yeni Apple Watch Series 8’in yanı sıra şu anda satın alınabilen Watch SE ve Watch Ultra’yı piyasaya sürdü. Fakat şirket bu yıl değil de gelecek yıl sunacakları ile kesime damga vurmayı hedefliyor. Şirketin ayrıyeten bu yıl sonuna kadar yeni iPad modellerini duyurması beklenen bir aktiflik daha başlatması bekleniyor.

Apple rakiplerine göz dağı verdi! Gelecek yıl her şey değişecek

Şimdi, yeni iPad modellerinin piyasaya sürülmesinden evvel, Power On bülteninde Bloomberg’den Mark Gurman’ın yeni bir raporu, gelecek yıl, yani 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen Mac aygıtları hakkında bilgi sundu. Rapora nazaran, Apple’ın iMac’e güç sağlayacak yeni M3 yongaları ile birlikte yeni 15 inç MacBook Air’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirket ayrıyeten gelecek yıl resmileşecek olan Mac Pro, HomePod, Reality Pro ve daha büyük bir iPad’i de sıraya koydu. Ayrıyeten şirketin 2023’ün sonuna gerçek Apple TV, HomePod ve Facetime kameralardan oluşan birleşik bir eser piyasaya sürme mümkünlüğü da var.

Yeni bir 15 inç MacBook Air ile ilgili raporlar bir müddettir ortalıkta dolaşıyordu ve Cupertino merkezli devin 13,3 inç MacBook Air’in boyutunu artırması bekleniyor, lakin boyut tahminen lakin 14 inç’in altında kalacak.

Bu son rapora inanılırsa, Apple M2 takviyeli iMac’i atlayacak ve gelecek yıl direkt yeni iMac aygıtlarını piyasaya sürecek ve bu aygıtlar şimdi duyurulmamış Apple Silicon’un M3 yonga seti tarafından desteklenecek.

Ayrıca, 2023 yılında muhtemelen 14,1 inç ekrana sahip olacak daha büyük bir iPad Pro’nun piyasaya sürülmesi mümkünlüğü da var. Yeni HomePod’un, yeni Apple Watch Series 8’e de güç veren S8 işlemciden güç alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!