Teknoloji

Apple ucuz AirPods için düğmeye bastı! Fiyatı sevinçten havalara uçuracak!

Apple, AirPods kulaklıklarıyla üst seviye kulaklık bölümünde büyük bir pazar hissesine sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Piyasada dört adet AirPods modeli olan Apple, son argümanlara nazaran giriş düzeyi kulaklık pazarına da giriş yapmak istiyor.

Ünlü bir analist, Apple’ın, ucuz kablosuz kulaklık modelleriyle rekabet edebilmesi için yeni bir AirPods Lite modeli üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Gizemli kulaklığın tüm ayrıntılarına gelin birlikte bakalım.

AirPods Lite’ın fiyatı ne kadar olacak?

Ünlü analistin ortaya attığı tezlere nazaran AirPods Lite, uygun fiyatlı kulaklık arayanların yeni seçeneği olacak. Bilgilere nazaran bu kulaklığın, mevcut AirPods modellerine nazaran “daha uygun fiyatlı” olması bekleniyor.

Apple’ın ülkemizde satışta olan en uygun fiyatlı kulaklık modeli AirPods 2 olarak biliniyor. Bu eser 2.999 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Üçüncü kuşak AirPods’un ise 3.999 TL’den başladığını görüyoruz. AirPods Pro ise 5.399 TL’den satılıyor.

İşte Apple, bu AirPods modellerine uygun fiyatlı bir alternatif sunmak için tezlere nazaran AirPods Lite modeli üzerinde çalışıyor. Apple, AirPods 2. jenerasyon modelini şu anda global pazarda 129 dolara satıyor.

AirPods Lite’ın daha uygun fiyatlı bir alternatif olacağı söylendiğine nazaran AirPods Lite fiyatının 129 dolar fiyat etiketinden daha düşük olabileceği sav ediliyor.

AirPods Lite Türkiye’ye gelir mi?

Apple’ın geliştirdiği tüm yeni AirPods modellerini ülkemizde piyasaya sürdüğünü geçmişte görmüştük.

AirPods Lite’ın tanıtımı gerçekleşirse ülkemize uğrayacağı söyleniyor. Lakin bu eserin özellikleri yahut tanıtım tarihi hakkında şu anlık rastgele bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking