YouTube

Bethesda’dan Starfield çıkış tarihi açıklaması geldi!

Fallout ve The Elder Scrolls üzere serilerin imalcisi olan Bethesda, bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Starfield‘ı geliştirmeye devam ediyor. Oyuncular tarafından merakla takip edilen oyunun Kasım 2022 tarihinde çıkış yapması bekleniyordu. Sonrasında oyunu 2023’ün bilinmeyen bir tarihine erteleme kararı alan Bethesda, Starfield çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi verdi.

Starfield çıkış tarihi : 2023 birinci yarısı

Bu sene içerisinde çıkması beklenen, Bethesda’nın sahip olduğu Arcane Studios tarafından geliştirilen Redfall oyununun da erteleneceği söylentileri bulunuyor. Bu sebeple oyuncular Starfield için de erteleme kararı beklerken Bethesda, Starfield’ın resmi dayanak sayfasında ”2023’ün birinci yarısında Xbox Series S/X ve PC’ye özel olarak geliyor.” halinde bir yazı paylaştı.

Yazının yeni paylaşılmış olması aktüel olduğunu gösterdiği için Bethesda’nın Starfield’ı erteleme planının olmadığını anlıyoruz. Tekrar de kesin çıkış tarihinin şimdi belirli olmadığını belirtelim. Yaklaşık beş yıldır geliştirilen oyunun amaçları ortasında oyun dünyasının en büyük evrenlerinden birini oluşturmak bulunuyor.

2022 yılının sonlarında yayınlanan oynanış görüntüsü ile beklentileri bir epey yükselten Starfield, yıldızlar ortasında geçen bir rol yapma oyunudur. 2230 yılında geçen oyunda, insanlık artık güneş sisteminin ötesine geçerek yeni gezegenlere yerleşiyor ve uzay gezginleri olarak yaşıyor. Microsoft’un Bethesda Softworks’ü satın almasının akabinde çok beklenen bu imal PC ve Xbox Series S/X için özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıyeten Starfield, çıkış tarihinde Xbox Gamepass kütüphanesinde yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking