Telefon

Apple yarın yeni bir “Süper iPad” tanıtabilir!

Apple yeniden yaptı yapacağını. Uzun vakittir yeni iPad modellerinin ne vakit tanıtılacağı konusunda bir tarih öğrenmeye çalışan duyum kanallarının inadına, iPad’lerin tanıtım tarihini sırf 1 gün evvel öğrenebildik. O da aslında tekrar sızıntılar sayesinde. Şayet teknoloji haberlerinin suratına yetişemediğiniz için bilginiz yoksa biz söyleyelim, Apple yarın 3 yeni iPad modelini tanıtacak lakin bu tanıtım bir aktiflik biçiminde değil de basın bültenleri aracılığıyla olacak.

Aslında en son Mark Gurman da dahil olmak üzere pek çok duyumcu, Apple’ın yeni iPad modellerini bu ay içerisinde tanıtacağını söylemişti. Bununla birlikte tekrar de genel beklenti, Amerikalı teknoloji devinin birkaç gün öncesinden resmi bir açıklama yapması istikametindeydi. Lakin Apple bu hususla alakalı rastgele bir açıklama yapma gereği duymuşa benzemiyor. Pekala bizleri yarınki tanıtımda neler bekliyor?

Apple yarın yeni bir “Süper iPad” tanıtabilir!

Genel kanı Apple’ın bugüne kadar isimleri kulaktan kulağa dolaşarak ezberlenen 3 iPad modelini tanıtacağı biçiminde. Fakat kimi kaynaklar, Amerikalı teknoloji devinin dördüncü bir iPad modeli daha tanıtabileceğini ve bunun başkalarından çok farklı bir yapıda olacağını sav ediyorlar. O denli ki şayet tezler doğruysa bu dördüncü tablet kendisine özel bir aksesuarla gelecek. Bir nevi istasyon misyonu görecek olan bu aksesuar sayesinde Apple TV ve HomePod’un özelliklerine de kavuşacak olan bu Harika iPad, istenilmesi halinde olağan televizyon üzere bile kullanılabilecek.

Kulağa bir oldukça çılgınca geliyor olabilir lakin neden olmasın değil mi? Neyse ki bu argümanların hangisinin gerçek olduğunu öğrenmek için uzun bir müddet beklememize gerek kalmayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi