Telefon

Apple, ziyadesiyle can sıkan problemini çözmek için kolları sıvadı

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Apple, piyasaya sürdüğü iPhone modelleriyle kesimi domine etmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz yılın Eylül ayında iPhone 14 serisiyle karşımıza çıkan Amerikalı teknoloji devi, her vakit olduğu üzere tekrar bu aygıtları sayesinde ününe ün katmayı başarmıştı.

Ancak iPhone 14’ler her vakit satış muvaffakiyetleri yahut yüksek teknolojileriyle gündeme gelmiyorlar. Bazen de bu aygıtların can sıkan yanlışlarla karşımıza çıkması artık son derece olağan bir durum haline geldi. Gerçekten 2022 yılının sonlarına hakikat ortaya çıkan bir görsel, iPhone 14 modellerinde yeşil ekran kusurunun olduğunu göstermişti. Birinci olarak bir kullanıcı tarafından paylaşılan bu görseli pek çok farklı kullanıcı takip edince, Apple açıklama yapmak zorunda kalmış ve sorununun neden olduğunun anlaşılamadığını lakin çalışmaların devam ettiğini duyurmuştu.

Apple, ziyadesiyle can sıkan problemini çözmek için kolları sıvadı

İşte geçtiğimiz saatlerde gelen son bilgiler, Apple’ın sorunun tahlilini bulduğunu ve yakın vakitte servis edilecek bir güncelleme ile bu sorunun ortadan kaldırılacağını gösteriyor.

Öte yandan merak edilen bir öbür husus ise, tekrar bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan ve Dinamik Ada kısmında beliren izlerin oluşturduğu meseleye karşı rastgele bir sürecin yapılıp yapılmayacağı. Yeşil ekran kusurunun tersine Dinamik Ada yanlışına ait rastgele bir açıklama yapmayan Apple’ın şimdilik bu hususta bir güncelleme servis etmesi beklenmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking