Teknoloji

Apple’ın ucuz fiyatlı AirPods’undan haber var: Fiyatı muhakkak oldu

Amerikalı teknoloji devi Apple, rekabet içerisinde olduğu her dalda listenin en başında olmaya alışmış bir isim. Bugüne kadar akıllı telefon, tablet ve akıllı saat pazarlarında bunu çarçabuk başarabilen şirket, kelam konusu pazar kablosuz kulaklık olduğunda maksatlarına ulaşmakta zorlanıyor.

Bu durumun temel sebebi ise, Apple’ın yüksek fiyat siyasetinin kulaklık pazarında karşılık bulmuyor olması. Zira kulaklıklar tablet, telefon ve akıllı saatler kadar göz önünde değil ve onlar kadar statü göstergesi de olamıyor. İşte bu nedenle kullanıcılar daha uygun aygıtlara yöneliyor ki bu alanda onlarca farklı seçenek var.

Apple’ın ucuz fiyatlı AirPods’undan haber var: Fiyatı muhakkak oldu

İşte yüksek fiyat siyaseti uğruna kablosuz kulaklık pazarında kan kaybetmeyi göze alamayan Apple, bir müddettir daha uygun fiyatlı bir model üzerinde çalışıyor. Şimdi Apple tarafından rastgele bir açıklamaya husus olmayan lakin varlığını sızıntılar yoluyla öğrendiğimiz bu kablosuz kulaklığın haliyle ismi konusunda da bir mutlaklık yok. Lakin sızıntı dünyası bu kulaklık için şimdilik AirPods Lite ismini kullanıyor.

Apple’a yakınlığıyla bilinen ünlü duyumcu Ming-Chi Kuo ise, bu aygıtın fiyatının netleştiğini duyurdu. Kuo’ya nazaran Apple AirPods Lite 99 dolardan satışa sunulacak. Şu an en ucuz olağan AirPods’un satış fiyatının 129 dolar düzeyinde olduğu düşünüldüğünde, %25’lik fiyat indirimi birçok kablosuz kulaklık kullanıcısının ilgisini ziyadesiyle çekecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al