Telefon

POCO X5 serisinden yeni haberler var

Bir taraftan dünya genelinde fiyatların daima üst istikametli hareket etmesi öteki taraftan ise yaşanan üretim kasvetleri nedeniyle yeni akıllı telefonların maliyetlerinin yükselmesi, akıllı telefon kullanıcılarının amiral gemisi modellerden fazla daha çok fiyat performans odaklı aygıtlara yönelmesine neden oluyor.

Bu mevzuda son vakitlerde sık sık ön plana çıkan markalardan biri olan POCO ise, çok yakın bir vakitte POCO X5 ve X5 Pro modelleriyle raflardaki yerini alacak.

POCO X5 serisinden yeni haberler var

Her iki telefona ilişkin özelliklerin de bir sefer daha sızdırıldığını belirtelim. Buna nazaran POCO X5 modeli karşımıza 6,67 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde 120Hz AMOLED ekranla çıkacak. Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alacak olan telefon bu işlemci kümesini ise 8GB’a kadar RAM ve 256GB’a kadar da dahili depolama alanıyla destekleyecek. Aygıtın art yüzeyinde ana kamerası 48MP olan ikili bir suram bulunacakken ön yüzeyde ise bizleri 8MP’lik bir lens karşılayacak. Ayrıyeten POCO X5’in elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alacağını da belirtelim.

POCOX5Pro modeline baktığımız vakitse, bu telefonun gücünü Snapdragon 778G 5G yonga setinden alacağını söyleyelim. Kardeşi üzere 6,67 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olması beklenen telefonun 12GB’a kadar RAM ve 256GB’a kadar dahili depolama alanı dayanağı sunacağını ve art yüzeyinde ise 108MP merkezli 3’lü kamera kurulumuna mesken sahipliği yapacağını belirtelim. Telefonun ön yüzeyindeki selfie kamerasının ise 16MP olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al