Teknoloji

Argüman: BTC’nin 2 yıl içinde 6 haneli fiyata ulaşabilir!

20.000 dolar civarında Bitcoin ( BTC ) konsolidasyonu oynamaya devam ediyor ve amiral gemisi kripto para ünitesi, daima kripto kışının ortasında bölge etrafında istikrar kazanıyor üzere görünüyor. Lakin yatırımcılar, bir sonraki harekete ait sinyaller için varlığın fiyat trendlerini izliyorlar.

İddia: BTC’nin 2 yıl içinde 6 haneli fiyata ulaşabilir!

Olası Bitcoin fiyat hareketini belirlemede kullanılan araçlardan biri Bitcoincenter’ın gökkuşağı fiyat tablosudur. Grafik, geçmiş Bitcoin fiyatlarının, varlığın gelecekte potansiyel olarak nasıl performans gösterebileceğine dair bir fikir sunabileceğini vurgulamaktadır.

Uzun vadede, tarihi model sürdürülürse, grafik, amiral gemisi kripto para ünitesinin koyu kırmızı renkle temsil edilen ‘Maksimum Kabarcık Bölgesi’ne ulaşacağı 9 Ekim 2024’e kadar Bitcoin’in altı haneli 626,383 $ pahasına ulaşabileceğini gösteriyor.

Olası kripto kış dibi

Aynı vakitte grafik, mevcut kripto kışının tabana vurmuş olabileceğini gösteriyor. Bilhassa, yaklaşık 19.500 dolarlık mevcut Bitcoin fiyatı, mavi renkle temsil edilen ‘Temelde Yangın Satışı’ bölgesi altında derecelendirilmiştir.

Tarihsel olarak, Bitcoin bu düzeye en son ulaştığı vakit, varlığın yaklaşık 5.000 $’dan süreç gördüğü Mart 2020’deydi. Sonuç olarak, Bitcoin, 2021’in sonunda yaklaşık 69.000 $ ile tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ile sonuçlanan bir ralli başlattı.

Bitcoin gökkuşağı grafiği. Kaynak: Blockchain Merkezi

Yükseliş eğiliminin başlangıcında, gökkuşağı grafiği tıpkı vakitte Bitcoin ‘HODL’ durumunun, varlığın 86,151 dolardan süreç gördüğü yıl sonunda başlayacağını gösteriyor.

Gökkuşağı grafiği uyarısı

Gökkuşağı grafik bantlarının geçmiş performanslara daha yeterli uyması için vakit içinde ayarlandığını belirtmekte yarar var. Birebir vakitte, renk bantları yalnızca logaritmik regresyonu takip eder ve bilimsel temelin bir modülü değildir. Bilhassa, grafiğin yaratıcıları, bunun Bitcoin’in gelecekteki potansiyel performansına bakmanın eğlenceli bir yolu olduğuna dikkat çekiyor.

Bu ortada, Bitcoin son yedi günde bir ölçü istikrar kaydetti. Basın vaktinde, varlık yaklaşık %2 haftalık çıkarla 19.511 dolardan süreç görüyordu.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap datalarına nazaran, varlığın yaklaşık 374,14 milyar dolar olan piyasa bedelinde de istikrar yaşandı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi