Teknoloji

TRON (TRX) 4 milyar ağ sürecine ulaştı! Pekala neden?

Kripto para piyasası, gıpta edilen 1 trilyon doların altında kalan piyasa bedeliyle bir çıkmaza girmiş üzere görünebilir, fakat TRON ( TRX ) üzere birtakım varlıkları fiyat artışları kaydediyor ve başka alanlarda yüksek düzeylere ulaşıyor.

TRON (TRX) 4 milyar ağ sürecine ulaştı! Pekala neden?

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından 10 Ekim’de alınan TRONSCAN bilgilerine nazaran, TRON blok zincirindeki toplam süreç sayısı son vakitlerde 4 milyarı aştı ve sırf son 24 saat içinde 4.812.800 süreç ekledi.

TRON ekosistemi son dataları. Kaynak: TRONSCAN

Ayrıca, TRON’un kilitli toplam pahasının (TVL) 12,5 milyar doları aştığını ve ağda oluşturulan hesap sayısının, TRON’un stablecoin piyasa kıymeti ile ikinci en büyük halka açık zincir haline gelmesinden iki aydan biraz daha uzun bir mühlet sonra 115 milyona ulaştığını belirtmekte yarar var.

Huobi’nin satın alındığına dair söylentiler

Bu ortada, TRON’un kurucusu Justin Sun’ın, muhtemelen Sam Bankman-Fried’in FTX’inin yardımıyla, kripto borsası Huobi’nin gerçek alıcısı olduğu bildirildiği için yeni gelişmeler geliyor.

Huobi, 8 Ekim’de, denetim sahibi hissedarı şirketinin, About Capital Management fonu tarafından tutulan HuobiGlobal’ın tüm paylarını devrettiğini duyurdu, fakat birden fazla kaynak WuBlockchain’e bu fonun ana yatırımcısının aslında Justin Sun olduğunu söyledi.

Sun iştiraki reddetmesine karşın , resmi Twitter medya hesabında, kripto borsasının kendisi tarafından onaylandığı üzere, Huobi’nin Global Müşavere Şurası üyesi olarak atandığını duyurdu. Dediği üzere:

WuBlockchain’e nazaran FTX ve Justin Sun, borsadaki çoğunluk payını 3 milyar dolarlık bir değerlemeyle satmak isteyen Huobi’nin kurucusu Li Lin ile birinci teması kurdu. Söylentilere nazaran FTX, bu satın almada Justin Sun’a yardımcı olmak için yatırımlar yapmıştı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!