Teknoloji

Asus merakla beklenen ekran kartını piyasaya sundu

ASUS, ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti ve TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti isimli ekran kartı modellerini Türkiye’de satışa sundu. Bu yüksek performanslı iki yeni ekran kartı, oyun sistemlerini yeni kuşak ekran kartları ile tanıştırıyor.

ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti serideki büyük modellere kıyasla daha küçük bir yapıda güçlü performans sunabilen bir ekran kartı. Model, kullanıcıların ROG Strix’ten beklentilerini karşılayacak tasarımı ve özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

3,15 yuva yer kaplayan kalınlık ve 336 mm uzunluk ile bu kart, MaxContact soğutma bloğunda hava akışı için son derece geniş yüzey alanına sahip. Serideki daha büyük modellerde yer alan yeni siber punk tasarım ve ultra sağlam yapı da korunuyor.

Yüzde 31 daha fazla hava akışı

Kartta bir evvelki jenerasyondan ROG Strix GeForce RTX 3080 modeline kıyasla yüzde 31 daha fazla hava akışı sağlayan ve yüzde 56,3 daha yüksek statik basınç oluşturan üç adet yeni 11 kanatlı ASUS Eksen Teknolojili fan bulunuyor.

Tamamen sessiz

Yeni model tüm bunları daha düşük güç tüketimiyle ve yakın gürültü düzeyiyle başarıyor. Büyük havalandırmalı art plaka ağır hava akışı oluştururken 0 dB teknolojisi ise kartın hafif iş yüklerinde büsbütün sessiz kalmasını sağlıyor.

Performans ve sessizlik modları ortasında geçiş imkanı veren Dual BIOS anahtarı, PC kasa fanlarının bağlanabileceği iki adet FanConnect II başlığı ve Aura Sync uyumlu ARGB ışıklar üzere özellikler bu kartta da bulunuyor. Sağlam güç dağıtımı ve ASUS Auto-Extreme üretim süreciyle elde edilen kaliteli yapı sayesinde bu kart uzun yıllar kullanıcıların yanında olmaya hazır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking