Telefon

Asus, profesyonelleri hedefleyen ExpertBook B6 Flip’i tanıttı!

ASUS, birinci Expert serisi dönüştürülebilir taşınabilir iş istasyonu ExpertBook B6 Flip’i (B6602F) kurumların kullanımına sundu. B6 Flip, mimarlar, mühendisler ve eser dizayncıları üzere kullanıcıların ve profesyonellerin gereksinim duyduğu performansı sunan üst seviye bir taşınabilir iş istasyonu olarak tasarlandı. Kapsamlı şirket içi testlerden geçen ExpertBook B6 Flip, 3ds Max, MicroStation ve Vectorworks dahil olmak üzere dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinin profesyonel uygulamalarıyla çalışmak üzere ISV tarafından onaylı olmasıyla dikkat çekiyor.

Asus ExpertBook B6 Flip üstün donanım gücüyle dikkat çekiyor

“İstenmeyen gürültü yaratıcılığın düşmanıdır” diyen ASUS, en yüksek performansı sunması için ExpertBook B6 Flip’i serin tutup, gürültünün de önüne geçecek halde tasarladı. Cihaz, termal tasarımı sayesinde, 135 watt güçte (55 W CPU ve 80 W GPU) serin, sessiz ve yüksek performansta rahatça çalışma imkanı sunuyor.

ExpertBook B6 Flip, en yeni 12. Kuşak Intel Core i9 HX işlemci, NVIDIA RTX A2000 profesyonel grafik kartı, 128 GB’a kadar çift kanallı DDR5-4800MHz bellek takviyesi ve 4 TB’a kadar geniş depolama hacmi ile bilgi süreç gücünü en üst seviyeye çıkarıyor. 

Ayrıca Flip B6 kullanıcıları, NVIDIA Max-P Dynamic Boost’un dayanağıyla performansı daha da ileri taşıma imkanına sahipler. Harika mühendislik başarısı, standart modda 40 dBA’nın altında her şeyi sessiz tutarken, optimum soğutma performansı sağlamak için üç ısı borusu ve yedi akıllı sensöre sahip çift 98 kanatlı fanlar kullanıyor. Böylelikle kullanıcıların dikkatinin dağılmamasını ve misyonuna tam konsantre olmalarını sağlıyor.

ExpertBook B6 Flip’in öbür can alıcı özelliği de inanılmaz derecede çok istikametli olması. 500 nit’e kadar parlaklığa sahip döndürülebilir 16 inç ekranı, her yerde ve birçok farklı biçimde çalışma esnekliğini sağlayarak tasarımcıların, mühendislerin ve tüm yaratıcı işle uğraşanların üretkenliğini artırmalarına takviye oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking