Teknoloji

BAE bakanı: finansın geleceği kripto para ünitesi bölümüne bağlı!

Pek çok yargı ve finans düzenleyicisinin kripto para ünitesi dalına kuşkuyla yaklaşmasına karşın, bunun dünyayı kalıcı olarak değiştirdiğine ve finansın geleceğinin buna sıkı sıkıya bağlı olduğuna inananlar var.

BAE bakanı: finansın geleceği kripto para ünitesi dalına bağlı!

Kripto geleceği konusunda optimistliğini lisana getiren Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) yapay zeka (AI), dijital iktisat ve uzaktan çalışma uygulamaları devlet bakanı Omar Bin Sultan Al Olama, finansın geleceği kripto para ünitesi bölümüne bağlı olduğunu düşünüyor.

Ondan kaçmak yerine ana akımın bir modülü olmak

Ona nazaran, “kripto para ünitelerinin ve ilgili teknolojilerin birinci geliştirilmesine dahil olan birçok kişi, bunları ana akım finansal kurumları ve para sistemlerini atlatmak için kullanmak istedi”, fakat “bu, bariz nedenlerden ötürü pratik yahut dilek edilen bir gaye değil”.

Bu nedenle, bakan şuna inanıyor:

“Daha fazla, dijital para ünitelerinin geleceği, ödemeler, bankacılık ve yatırım üzere alanlarda birçok problemde büyük bir fark yaratabilecekleri ana akım finansal sistemde sıkı bir biçimde yatıyor.”

Böyle bir geleceği gerçeğe dönüştürmek için Omar Bin Sultan Al Olama, “tüketicileri ve finansal sistemi koruyan gerekli düzenlemeleri sağlarken yeni teknolojileri zorlamada ön saflarda bulunanlara, daha fazla nefes alma odası verilmesi gerektiğine inanıyor.”

BAE’nin kriptoya üç istikametli yaklaşımı

Bakan, gerekli düzenlemeleri sağlarken yeni teknolojileri zorlamanın ülkesinin tam olarak yapmaya çalıştığı şey olduğunu söyledi ve yaklaşımını üç ana ögeye odaklanmak olarak açıkladı – yenilikçiliği ve benimsemeyi teşvik etmek, uygun bir düzenleyici ağ sağlamak ve global seviyede işbirliğini teşvik etmek .

İlk öge açısından bakan, “BAE, vatandaşlarımızın yeni bir sanal varlık iktisadı keşfetmek için donanımlı hissettikleri bir ortamı teşvik ediyor ve bu onların alımlarından yansıyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi