Teknoloji

Ford Puma fiyat listesi! İnanılmaz kampanya!

B-SUV dünyasının önde gelen otomobilleri ortasında kabul edelim ki Ford Puma yer almıyor. Bilhassa Peugeot 2008 şu anda pazarın hakimi pozisyonunda. Satış sayıları da bu söylediklerimizi dayanaklar nitelikte. İşte bu durumu tam bilakis çevirmek isteyen Ford yetkilileri, başlatmış oldukları indirim kampanyası ile tüketicilerin gönlünü çalmayı hedefliyor. İşte detaylar!

Ford Puma fiyat listesi! İnanılmaz kampanya!

B-SUV dünyasında kendine yer edinmek isteyen Ford, Puma modeli ile pazar hissesini arttırmanın planlarını yapıyor. Aslına bakarsanız başlatmış oldukları indirim kampanyası da bu söylediklerimizin bir delili niteliğinde.

. Çünkü Ford Puma, şu anda 699.600 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Modelin kampanyasız anahtar teslim fiyatı ise 713.800 TL olarak görünüyor. Yani kampanya bittikten sonra bu fiyatlara bir Ford Puma sahibi olmanız imkansız hale gelmiş olacak. Pekala ancak araç baz donanım düzeyinde nasıl bir motor ve şanzıman ile birlikte geliyor?

Ford Puma için başlangıç pakete 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor ve 6 ileri manuel bir şanzıman konulmuş. Ahenk içerisinde çalışan bu ikili, 95 beygir güç üreten motoru sayesinde performans olarak da sorun çıkarmıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom