Telefon

Bahtsız adam 125 tane iPhone 13 telefonu çaldırdı!

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen birinci isim Amerikalı teknoloji devi Apple’ın fenomen modeli iPhone oluyor. Bu model her ne kadar Eylül ayında tanıttığı son serisi iPhone 14 ile beklentilerin altında kalsa da, tekrar de popülaritesinden bir şey kaybettiğini söylemek pek mümkün değil. Üstelik toplumsal medyanın gücü sayesinde, iPhone kullanımının her geçen gün biraz daha arttığı da bir gerçek. İşte Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan bir olay, bu duruma epey farklı bir örnek olarak kayıtlara geçti.

Talihsiz adam 125 tane iPhone 13 telefonu çaldırdı!

Düzenli aralıklarla Apple’a gelerek burada topluca iPhone satın alan bir adam, son alışverişinde hırsızların gayesi oldu. Tek seferde tam 300 adet iPhone 13 alan Amerikalı iş insanı, bu akıllı telefonlarını 3 farklı valize doldurarak mağazadan ayrıldı. 3 valiz iPhone 13 ile otomobiline hakikat ilerlerken önünü kesen bir otomobilden inen hırsızların kurbanı olan 27 yaşındaki genç adam, hırsızların valizlerden 1’ini çalmalarına pürüz olamadı.

Yapılan açıklamaya nazaran kelam konusu valizde 125 adet iPhone 13 olduğu belirlenirken, bu telefonların toplam kıymetinin 90 bin doların üzerinde olduğu açıklandı. Polis olaya ait derhal soruşturma başlatırken, genç adamın bu kadar iPhone 13’ü neden satın aldığı ve hırsızların bu olayı nereden bildiği soruları ise şimdilik yanıtsız kaldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking