Teknoloji

Bakan açıkladı: Togg’un en büyük müşterisi Türkiye Cumhuriyeti olacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleştirilen toplantıda, 2022 yılını kıymetlendirdi ve 2023 gayelerini paylaştı. Bakan Nebati burada yaptığı konuşmada Togg‘a ait değerli bir açıklamada bulundu.Bunlardan en çok dikkat çeken ise Togg’a verilen alım garantisi oldu.

Bakan Nureddin Nebati açıkladı: Togg’a alım garantisi geliyor

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde, 2022 Yılı Değerlendirmesi 2023 Yılı Maksatları Programı’nda yaptığı konuşmada, TOGG’a yönelik kamu alım garantisi verileceğini açıkladı. Bakan Nebati hususla ilgili yaptığı konuşmada Togg’a ait, “Ülkemizin vizyon projelerinden olan Togg’a yönelik kamu alım garantisini de hayata geçiriyoruz” dedi.

Anadolu Küme, BMC, Turkcell, Güçlü Holding ve TOBB iştiraki TOGG’a kamu alım garantisi verilecek. Devlet, yıllık 175 bin araba üretmeyi planlayan şirketin en büyük müşterisi olacak.

Güncelleniyor…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking