Telefon

Samsung’un bir modeli daha kendini gösterdi, işte Galaxy M14 5G’nin özellikleri

Akıllı telefon dünyasının en güçlü isimlerinden biri olan Samsung için yılın en kıymetli günleri yaklaşmak üzere. Galaxy Note serisini sona erdirdikten sonra en değerli amiral gemisi durumuna geçen Galaxy S serisinin yeni üyelerinin tanıtılacağı aktiflik tarihi olan 1 Şubat’a artık sayılı günler kaldı.

Elbette ki Güney Koreli teknoloji devi için Galaxy Z serileri de son derece kıymetli lakin en azından bu yılla birlikte bir sene daha, Galaxy S modellerinin en yeni ve en güçlü modeller olması bekleniyor.

Samsung’un bir modeli daha kendini gösterdi, işte Galaxy M14 5G’nin özellikleri

Ancak Samsung’u Samsung yapan en değerli şey, onlarca farklı akıllı telefon modeli üzerinde birebir anda çalışabilmesidir. İşte yeniden o denli bir periyottan geçiyoruz. Güney Koreli teknoloji devi bir taraftan Galaxy S23 serisi için son hazırlıkları yaparken, öteki taraftan ise giriş düzeyi modeli Galaxy M14 5G için son dokunuşları yapmakla meşgul.

Bugün ortaya çıkan son dakika bilgisine nazaran, Galaxy M14 5G modelinde kullanılacak yonga seti muhakkak oldu. O denli ki kısa mühlet içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz bu telefon karşımıza Samsung’un kendi yonga seti olan Exynos 1330 ile çıkacak. Bu işlemci setini 4GB RAM ile desteklemesi beklenen Samsung’un ayrıyeten uygun fiyatlı bir telefon olmasına karşın bu aygıttan 25W’lik süratli şarj teknolojisini de esirgemeyeceği konuşuluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking