Teknoloji

Binance artık ucuza uçak bileti satacak! Pekala nasıl olacak?

Binance, kripto para ünitelerinin kullanım alanlarının yaygınlaşması için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Binance son olarak kullanıcılarına, kripto para üniteleri ile uçak bileti satın almalarını mümkün hale getirdi.

Sadece birkaç adım yeterli

Kripto para borsası Binance, blog gönderisinde kullanıcıların kripto varlıkları ile uçak bileti alabileceklerini duyurdu. Kullanıcılar, birden fazla aracı kurumla uğraşmadan direkt Binance uygulaması üzerinden birkaç adımla uçak bileti satın alabilecek.

1.000’den fazla havayolu ve 9.000’den fazla varış noktası içeren Crypto Air Tickets ile kurulan iştirakle birlikte kullanıcılar kendilerine uygun teklifi seçip ödemeyi Binance Hisse üzerinden yapabilecek.

Binance kullanıcıların kripto varlıkları ile nasıl uçak bileti alabileceklerini de çeşitli adımlarla aktardı. Kullanıcılar Binance uygulamasında oturum açarak, profesyonel modda olduğundan emin olarak Binance Marketplace’a erişmek için ana sayfada aşağı sürüklemeniz gerekiyor.

Binance Marketplace’teki kısmına giderek, Kripto Uçak Biletleri seçeneğine dokunun. Kullanıcılar bu süreçler sonrasındaki ödemelerini, Binance’in ödeme platformu olan Binance Pay üzerinden ödeyebilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!