Telefon

Bir sonraki iPhone SE modeli savlı geliyor!

Apple son periyotlarda hayli ağır diyebiliriz. Şirket geçtiğimiz devirlerde merakla beklenen yeni iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. Fakat bununla da kalmıyor, şirketin merakla beklenen iPhone SE modeli ile ilgili ayrıntılar gelmeye başladı.

Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları (DSCC) analisti Ross Young’dan alınan bilgilere dayanan MacRumors’un yeni bir raporu, yeni jenerasyon iPhone SE’nin çentikli 6.1 inç LCD’ye sahip olacağını öne sürüyor. Young, Apple’ın bir sonraki SE modelini 2024’te tanıtacağından emin, fakat rapor aygıtın Face ID ile geleceğini doğrulamıyor. Bunun yerine öbür bir sistem gelebilir.

Bir sonraki iPhone SE modeli tezli geliyor!

Zira şirket yerine maliyet düşürme maksadıyla yana monte edilmiş bir Touch ID tarayıcı sunabilir. Yaklaşan dördüncü jenerasyon iPhone SE’nin iPhone XR dizaynını tekrar kullanması bekleniyor, fakat Face ID getirmezse, TrueDepth kamera bileşenlerine uyması gerekmediğinden çentik muhtemelen daha az besbelli olacak. Yeni kuşak iPhone SE ile ilgili evvelki söylentiler de iPhone XR dizaynını yine kullanacağını öne sürmüştü.

Apple üzere büyük şirketler bile küresel eflasyondan etkilenerek maliyetleri düşürecek hareketler yapma eğiliminde. Bu kapsamda uygun fiyatlı iPhone SE de düşük maliyetli özellikler ile piyasaya sürülecek. Özellikler yakında büsbütün netleşecektir, lakin şimdilik bilinenler kısıtlı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom