Telefon

Birinci jenerasyon iPhone açık artırmada rekor fiyata satıldı!

Apple’ın 1. kuşak olarak isimlendirdiği birinci iPhone geçtiğimiz günlerde açık artırmaya sunulmuştu. 2007 yılında Apple’ın kurucusu Steve Jobs tarafından tanıtılan birinci iPhone, çıktığında 599 dolar fiyat etiketine sahipti.

Cep telefonunun açık artırmaya birinci sunulduğunda 30.000 dolardan alıcı bulması bekleniyordu. Zira en son satılan iPhone birinci jenerasyon, birebir fiyata satılmıştı. Aygıt, bugün yapılan satışla birlikte rekor fiyata alıcısını buldu. Pekala 1. jenerasyon iPhone için ne kadar ödendi? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Birinci jenerasyon iPhone 39.339 dolardan alıcı buldu!

Birinci jenerasyon iPhone olarak isimlendirilen birinci iPhone modeli, evvelki yıllarda da birçok defa açık artırmaya sunulmuştu. En son 30.000 dolara alıcı bulan aygıtın yeniden açık artırmada benzeri fiyata satılması bekleniyordu. Telefon şayet beklenen fiyata alıcı bulsaydı birinci çıktığı zamanki fiyatının tam olarak 50 katına satılmış olacaktı. Açık artırmaya sunulan iPhone 1. kuşak, tam olarak 39.339 dolara alıcısını buldu.


Steve Jobs ve iPhone birinci nesil

Teknoloji devinin son çıkardığı serideki iPhone 14, 799 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Açık artırmadaki iPhone birinci kuşak için ise 2500 dolardan başlayan birçok teklif verilmişti.

Steve Jobs tarafından tanıtılan 1. jenerasyon iPhone, iPod, telefon ve internet bağlantı aracı olarak isimlendirilmişti. Birinci çıkan birinci jenerasyon iPhone’un; 3.5 inç büyüklüğünde ekranı, 2 Megapiksel kamerası ve bir web tarayıcısı mevcut.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz açık artırmadaki birinci jenerasyon iPhone için en fazla ne kadar verirsiniz? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!