Teknoloji

Bitcoin, bir yıllık düşüş trendine yaklaşıyor! Pekala bu ne manaya geliyor?

Kripto para ünitesi kesimi , en büyük dijital varlığı olan Bitcoin ( BTC ) ile 1 trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonunun altında çaba etmeye devam ediyor ve kendisi başını 20.000 dolarlık fiyat düzeyinin üzerinde tutmaya çalışıyor ve tüccarları ve yatırımcıları bir sonraki adımı denemeye ve ayırt etmeye yönlendiriyor.

Bitcoin, bir yıllık düşüş trendine yaklaşıyor! Pekala bu ne manaya geliyor?

Takma isimli kripto ticareti uzmanı Rekt Capital tarafından 4 Ekim’de tweetlenen bir grafik ve tahlile nazaran, Bitcoin haftalık vakit diliminde neredeyse bir yıllık düşüş trendine ulaşmaya yakın.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Rekt Capital

Gerçekten de Rekt, teknik tahlilde, Kasım 2021 civarında başlayan ve vakit içinde birkaç istisna dışında, en dikkat cazibeli olanı Nisan 2022’de olmak üzere o vakitten beri devam eden amiral gemisi kripto para ünitesindeki düşüş modelini kaydetti.

Başka bir tweet’te analist, bu üzere durumlarda tarihî davranış nedeniyle oynaklığa yol açabileceğine inandığı Bitcoin fiyatının yakın vakitte sıkıştırıldığını fark etti:

Aynı vakitte, önde gelen kripto uzmanı Michaël van de Poppe , Bitcoin’in “seviyeler ortasında konsolide olduğunu” gözlemledi , ” saç derisi şortları için 20,7 bin dolar direnç , aksi takdirde 22,4 bin dolar gelecek” iddiasında bulundu.

Bitcoin fiyat hareketi ve gelecek varsayımları. Kaynak: Michael van de Poppe

Van de Poppe’a nazaran, bu türlü bir şeyin olabileceğine dair kuşkularını lisana getirmesine karşın, “uzun vadeli süreç alanı 19.6 bin dolarda” değişik olduğunu düşünüyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!