Teknoloji

Bitcoin Ekim ayında büyük fiyat hareketine mi girecek!

Eylül ayı sona ererken, Bitcoin’in ( BTC ) fiyatı sabit kalıyor ve oynaklık azalmaya çalışırken 19.000 doların üzerinde istikrar kazanıyor üzere görünüyor. Bitcoin’in fiyatındaki istikrar, kısmen, ABD dolarının başka global fiat para ünitelerini devirdiği bir vakitte elverişli bir müdafaa olarak öne çıkan varlık tarafından destekleniyor.

Bitcoin Ekim ayında büyük fiyat hareketine mi girecek!

Son fiyat hareketine dayanarak, Kitco News analisti Jim Wyckoff 30 Eylül’de Bitcoin oynaklığındaki düşüşün ‘daha büyük bir fiyat hareketinin ufukta olduğunu’ gösterebileceğini öne sürdü . Spesifik olarak analistler, çöken volatilitenin, ayıların kıymetli bir denetim hissesine sahip olmasına karşın Bitcoin’in yatay ticaret kaydetmesinin bir sonucu olduğuna dikkat çekti.

Varlığın beklentileri hakkında Wyckoff, fiyatın Eylül ayının en yüksek düzeyi olan 20.000$’ı aşması durumunda, senaryonun boğaları tetikleyeceğini belirtti . Tekrar de varlık Eylül ayının en düşük düzeyleri ile gelecek aya geçerse ayılar hakim olacak.

Bitcoin grafiği. Ticaret Görünümü

Ekim ayında Bitcoin

İlginç bir biçimde Bitcoin, varlığı desteklediği bilinen bir ay olan Ekim ayına giriyor ve birçok yatırımcı için değerli bir ruhsal takviye olabilir. Bu nedenle, yatırımcılar muhtemelen yükseliş döneminden yararlanmayı dört gözle bekliyorlar, lakin hakim makroekonomik faktörlerden bıkmış olacaklar.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!