Teknoloji

Sav: Bitcoin o tarihe kadar 12 milyon doları aşacak!

Kripto yatırım şirketi Parallax Digital’in kurucusu Robert Breedlove, Bitcoin’in ( BTC ), temel olarak doların satın alma gücündeki düşüş nedeniyle gelecekte kıymetli bir artış kaydetme talihine sahip olduğunu öne sürdü.

Tez: Bitcoin o tarihe kadar 12 milyon doları aşacak!

Breedlove’a nazaran, 13 Eylül’de Altcoin Daily podcast’inde bir görünüm sırasında, modeli Bitcoin’i 2031 yılına kadar 12,5 milyon ABD Doları’ndan, bugünün satın alma gücüne dayalı olarak 1 milyon ABD Dolarına muadil bir kıymette ticarete yerleştiriyor.

“Bugün bu varsayımın ardında olacağım. DXY’nin [ABD doları endeksi] son ​​zamanlarda çok yükseldiğini biliyorum ancak bu şeyin bozulmadan evvel dalgalanmasını bekliyorum. Şayet durum buysa, 2031 yılına kadar Bitcoin başına 12,5 milyon ABD doları kıymetinde eşleşen bir Bitcoin fiyat varsayımım var.”

Dolar alım gücünde düşüş

Doların çok şişirildiğini ve 2035 yılına kadar potansiyel olarak sıfıra düşeceğini belirtiyor.

“Bir ihtar, bunun 2020 dolarında sadece 1 milyon dolarlık bir Bitcoin fiyatı olacağı, bu yüzden varsayımda bulunduğum vakit 2020’nin satın alma gücü, Bitcoin’de 1 milyon ABD dolarına muadil olacaktır” diye ekledi.

Ayrıca Breedlove, dolar sıfırın altına düştüğünde artık Bitcoin’i fiyatlandırmaya gerek kalmayacağını kaydetti.

İlginç bir formda, eski hedge fon yöneticisinin hisleri, doların birden fazla global fiat para ünitesine karşı çok koştuğu bir periyotta geldi. Bilhassa, daha fazla yatırımcı Bitcoin’e yatırım yapmak için mahallî para ünitelerinden vazgeçtiği için durum Bitcoin’in lehine çalışıyor üzere görünüyor.

Sonuç olarak, Bitcoin, 29 Eylül itibariyle 42.68 milyar dolara ulaşan ticaret hacminde bir artış kaydetti.

Bitcoin’in karşı karşıya olduğu öteki tehditler

Bitcoin üzerinde bir yükseliş duruşuna sahip olmasına karşın, Breedlove daha evvel varlığın birkaç siyah kuğu olayı tarafından silinme tehdidiyle karşı karşıya olduğunu iddia etmişti.

Finbold tarafından bildirildiği üzere Breedlove, makul bir olayı belirlemenin sıkıntı olduğuna, lakin hash oranını kökten azaltan rastgele bir olayın potansiyel olarak Bitcoin’in silinmesine yol açacağına dikkat çekti.

Ayrıca, düzenleyici istikametin Bitcoin’in geleceğinde anahtar olduğuna dikkat çekti. Bitcoin klasik finans kesiminin varlığını tehdit ederse , düzenleyicilerin devreye girebileceğini kaydetti.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom