Teknoloji

Bitcoin satmaya olan ilgi, yılın en düşük seviyesinde!

Önemli düzeltmelerden geçen daha geniş kripto para piyasasına karşın, yatırımcıların kimi varlıkları elden çıkarma konusundaki ilgisi değişmeye devam ediyor. Bilhassa, ilgi kısmen, belli kripto varlıklarının gelecekte muhtemelen toplanacağı inancını yansıtıyor.

Bitcoin satmaya olan ilgi, yılın en düşük seviyesinde!

‘Bitcoin sat’ anahtar sözüne Google arama ilgisi 12 ayın en düşük düzeyine ulaştı ve 24 Eylül’de sona eren haftada 29 popülerlik puanı kaydetti. İlgi 23 Ekim’de sona eren haftada tepe yaptı.

Ek olarak, ‘ Ethereum Sat’a olan ilgi, son 12 ayda %16’lık bir büyüme kaydederek küçük çıkarlar kaydetti. 24 Eylül’de sona eren haftada, terim 14 puan kaydetti. Misal biçimde, XRP Sat’a olan ilgi de artıyor ve 5 popülerlik puanı kaydediyor. 10 Eylül’de biten haftada bedellerin 0’da durduğunu belirtmekte yarar var.

BTC, ETH ve XRP satışına ilgi. Kaynak: Google Trendler

Bitcoin’in gelecekteki rallisinin beklentisi

Bitcoin ( BTC ) satışına olan ilginin azalması, kripto para ünitesinin bedelini 20.000 $ düzeyinin üzerinde tekrar kazanma teşebbüslerine devam etmesiyle ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, yatırımcıların varlıkla ilgili iyimserliklerini tekrar ralli için tabir ediyor olabileceğinden, satışa olan ilginin azalması piyasa için düzgün bir işaret olarak yorumlanabilir.

Başka yerlerde, datalar, adreslerdeki Bitcoin HODLed ölçüsünün yeni bir beş yılın en yüksek düzeyine ulaştığını gösteren 22 Eylül tarihli bir Finbold raporunu tamamlıyor. Genel olarak, yatırımcılar, analistler tarafından da desteklendiği üzere, varlığın gelecekte toparlanacağı umuduyla Bitcoin’lerini satmaya istekli değiller.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!