Teknoloji

O üniversite, öğrencileri blockchain ve kripto konusunda eğitecek!

California merkezli Golden Gate Üniversitesi, merkezi olmayan web geliştirme merkezli tertip Filecoin Foundation ile işbirliği içinde blok zinciri ve kripto para ünitesi eğitimi sunmaya hazırlanıyor.

O üniversite, öğrencileri blockchain ve kripto konusunda eğitecek!

Filecoin Foundation 7 Eylül’de yaptığı basın açıklamasında, tahsilin merkezi olmayan depolamaya, Web3’ün ardındaki teknolojilere ve yeni kuşak internete odaklanacağını ve kripto kesiminin büyümesinden yararlanacağını söyledi.

Program kapsamında, kurumun yeni Filecoin Foundation Blockchain Akademi Laboratuvarı, yüksek tahsil seviyesinde kripto para ünitelerine artan ilgiyi karşılamak için buluşmalara ve eğitim seminerlerine mesken sahipliği yapacak.

Müdür, “Geçen yıl boyunca, kripto para ünitesini ve Web3’ü güçlendiren teknolojiye artan bir ilgi gördük. Bir Bay Area hukuk okulu olarak, öğrencilerimize ve daha geniş topluluğumuza bu yenilikçi, gelişmekte olan teknolojiler ve bunların toplumsal açıdan yararlı kullanımları hakkında bilgi edinmeleri için muhtaçlık duydukları kaynakları sağlamak istiyoruz” dedi.

Devlet yetkililerinden sorular

Eğitim programı, hükümet yetkilileri ve profesörler de dahil olmak üzere kilit yararlanıcıları aslında belirledi. Eğitim sisteminin yeni bir kesimi olarak düşünüldüğünde, onlara merkezi olmayan teknolojiyi anlamaları için kaynaklar sağlanacaktır.

Neitz, laboratuvarı kurma planlarını takiben, devlet kurumlarından eğitim hakkında sorular aldığını açıkladı.

“Hükümet yetkililerini ve siyaset yapıcıları, hukuk fakültelerinden ve öteki eğitim kurumlarından profesörleri, avukatları ve sanayi önderlerini ve hayatın her kesitinden öğrencileri ağırlamayı bekliyoruz” dedi.

Laboratuvar, birinci yıllık konferansını 2023 için belirlenen öğretim programlarının başlamasından evvel 20 ve 21 Ekim’de planladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!