Teknoloji

Bitcoin, üst taraflı büyük bir itiş için hazır mı?

Kripto para piyasasının bir sonraki atağına ait belirsizlik arttıkça, kripto tüccarları yakın gelecekte en büyük varlığına ne olacağını görmek için çeşitli teknik tahlil (TA) göstergelerine bakıyor.

Bitcoin, üst istikametli büyük bir itiş için hazır mı?

Bu tahlillerden birine inanılırsa, kripto analisti Mustache tarafından 17 Ekim’de yayınlanan bir tweet’e nazaran, Bitcoin ( BTC ) üst istikametli değerli bir itme içinde olabilir ve yakında gerçekleşebilir.

Ticaret uzmanının açıkladığı ve bir grafikle gösterdiği üzere, Bitcoin nitekim de üst taraflı bir baskı yapabilir ve yatırımcıların birikim yapmak için mevcut düzeylerini kullanmaları gerektiğini öne sürer:

“Bitcoin, üst gerçek en az son bir büyük baskı yaşayacak. Mevcut satın alma düzeyleri bir armağan.”

Bitcoin price analysis. Source: Moustache

Bu varsayım, Moustache’nin, kripto para ünitesinin mevcut faaliyetlerini 2017/2018 döngüsüyle karşılaştırırken, Bitcoin’in “yakında herkesi şaşırtacağına” dair evvelki açıklamalarıyla uyumludur.

Bu ortada, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe , Bitcoin’in 19.300 dolar civarında uzunlara yahut 19.600 dolarlık bir düşüşe bakarken “hala bu kırılmayı beklediği” müşahedesini lisana getirdi. Van de Poppe ayrıyeten “gelecek periyotta 22 bin dolara hakikat bir ralli” bekliyor.

Bitcoin fiyat hareket tahlili. Kaynak: Michael van de Poppe

Daha evvel, volatilite endeksi 25’in altına düştüğü için Bitcoin için “ufukta çok büyük bir hareket” öngördü ve Finbold’un bildirdiği üzere, ona nazaran “büyük oynaklık için garantili bir reçete” idi.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!