Teknoloji

Şu an Bitcoin için yatırım fırsatımı?

Bitcoin ( BTC ), global iktisat mümkün bir resesyonla karşı karşıya kaldığı ve yatırımcıların muhtemel rastgele bir düzeltme yahut ralli için Bitcoin’in fiyatını dikkatle izlemesiyle devam eden belirsizliklerle 20.000 dolar civarında konsolide etmeye devam ediyor.

Şu an Bitcoin için yatırım fırsatımı?

Bu doğrultuda, Bloomberg Intelligence’deki emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in bedelinin mevcut fiyatına nazaran hayli düşük olduğunu belirtti, lakin 17 Ekim’de Stansberry Research ile yaptığı röportajda varlığın 100.000 $’a kadar yükseleceğini varsayım etti.

McGlone’a nazaran, Bitcoin’in rallisi, yatırımcılardan gelen azalan arz ve artan talepten ilham alacak.

McGlone, “Bitcoin, bence bu 100.000 $ düzeyine hakikat bedel kazanması an sıkıntısı ve bir noktada, öylece girip o boğa piyasasına girecek , tahminen birebir vakitte altın ve hazine bonoları fiyat açısından birebir vakitte. Şu anda en kıymetli şey dövülüyor, lakin 100 haftalık ve 200 haftalık hareketli ortalamalarda şimdiye kadarki en indirimli olanlardan biri ve arz talebi ve benimsemenin kolay gerçekleri” dedi.

Bitcoin tarihi yörüngeyi takip ediyor

Ayrıca stratejist, amiral gemisi kripto para ünitesi için tarihi bir yörünge izlediğini belirterek mevcut Bitcoin fiyatının tasa edilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

“Bitcoin, 2018/19’da yaklaşık 5.000 dolar yaptığı üzere 19.000 ila 20.000 dolar ortasında bir temel oluşturuyor. 3.000 dolara kadar düştü ve burada 19.000 dolardayız. Bitcoin’in yaptığı şey bu; çok yükseldikten sonra düşüyor” dedi.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!