Teknoloji

Bitcoin’e olan toplumsal ilgi 2 ayın en yüksek düzeyine ulaştı!

Kripto para piyasasının amiral gemisi dijital varlığı olan Bitcoin ( BTC ) nihayet 19.000 doların üzerine çıktıkça, toplumsal hakimiyeti de artış kaydediyor ve kriptonun en büyük 100 varlığıyla ilgili tüm tartışmaların dörtte birinden fazlasının konusu haline geliyor.

Bitcoin toplumsal hakimiyeti bölüm için olumlu

24-25 Eylül hafta sonu boyunca toplumsal medya platformlarında Bitcoin’e olan ilgi, kıymetli bir artış kaydetti ve birinci dijital varlık, on-chain ve toplumsal metrik platformu Santiment’in faiz geri dönüşüyle ​​iki ayın en yüksek düzeyine yükseldi.

Platform tarafından yayınlanan grafiğe nazaran, Bitcoin 25 Eylül’de %26,27’lik bir toplumsal hakimiyet düzeyine ulaştı. En son Temmuz 2022’nin ortasında ölçülen düzeye kıyasla.

Bitcoin toplumsal hakimiyeti. Kaynak: Santiment

Başka bir deyişle, platformun belirttiği üzere, “kriptonun en büyük 100 varlığı ortasında BTC, Temmuz ortasından bu yana birinci kere tartışmaların %26’sında yer alıyor” ve şunları ekledi:

“Geriye dönük testimiz, Bitcoin’e adanmış %20’nin üzerinde bölüm için olumlu olduğunu gösteriyor.”

Grafik ayrıyeten “BTC Yüklü Toplumsal Hassaslığın, Tipik Olarak Yükselişe Yol Açan Çok Bir FUD Düzeyi Gösterdiğini” de belirtiyor.

Platform, kripto sanayisinde “korku, belirsizlik, şüphe” manasına gelen ve ekseriyetle piyasa iştirakçilerinin bir varlığın yakın geleceğine ait karamsarlığına atıfta bulunan, kripto sanayisinde yaygın olarak kullanılan teknik jargona atıfta bulunuyordu.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom