Teknoloji

Bitcoin’in 2023 galibiyet serisi ile tarih yazmasına 1 gün kaldı!

Kripto piyasası yeşil bölgede ticaret yapmaya devam ederken, Bitcoin ( BTC ), varlığın kısa vadeli fiyat hareketini etkilemesi mümkün tarihi rekorları kırmanın eşiğinde.

Bitcoin’in 2023 galibiyet serisi ile tarih yazmasına 1 gün kaldı!

Mevcut fiyatta Bitcoin, yörüngesini 14 günlük bir galibiyet serisine genişletti ve tarihteki en uzun dengeli müspet fiyat hareketi devirlerinden biri haline geldi. Bu çizgide, kripto, en son Kasım 2013’te 15 günde kaydedilen en uzun kazanımlarını geri almaya yalnızca bir gün kaldı.

Documenting Bitcoin’in 17 Ocak tarihli bilgilerine nazaran mevcut Bitcoin momentumu, Temmuz 2020 ve Eylül 2017’deki 10 günlük çizgileri de aştı.

Bitcoin’in tarihi en uzun kazanma çizgileri tablosu. Kaynak: Bitcoin’i Belgelemek

Bitcoin fiyat analizi

Şu anda Bitcoin, birkaç gün boyunca durumun üzerinde kalmaya çalıştıktan sonra 21.146 dolardan süreç görüyor. Son 14 gün içinde, birinci kripto para ünitesi, 17.000 doların altında konsolide olduğu günlerden sonra %20’nin üzerinde ralli yaptı.

Bitcoin YTD fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Piyasanın şu anki odak noktası, Bitcoin’in yararlarını koruyup koruyamayacağına odaklanıyor, bu da varlığın 2021’deki doruklarını geri kazanmasına yardımcı olacak. Kıdemli piyasa analisti Jim Wycoff, Bitcoin boğalarının haftalarca ayılarla uğraş ettikten sonra artık varlığın sıkı denetiminde olduğunu öne sürdü.

“BC boğaları, günlük çubuk grafikte yer alan bir fiyat yükselişinin ortasında firmanın genel olarak kısa vadeli teknik avantajına sahip. Bu, yakın vadede daha da üste işaret ediyor, ”dedi Wycoff.

Başka bir yerde, kripto ticareti uzmanı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in likiditenin son vakitlerin en yüksek düzeylerinin üzerine çıktığını gördüğünü belirtti.

Bitcoin fiyat tahlili tablosu. Kaynak: TradingView

Bitcoin, makroekonomik kazanımlar üzerine heyetidir

Bitcoin’in mevcut fiyatı, Amerika Birleşik Devletleri enflasyon oranının soğumasını takiben genel iyimserliğin bir sonucudur. Federal Rezerv’in faiz artırımlarını yavaşlatma mümkünlüğü, Bitcoin’in ve genel piyasanın 2022’yi geride bırakmasına yardımcı oldu.

Görünüm ayrıyeten, kurumlar öncülüğünde daha fazla yatırımcının girebileceği konusunda bölümde optimistlik yaratıyor. Ek olarak, mevcut kazanımlarda Bitcoin, FTX kripto borsasının çöküşünün tesirlerini geride bırakmış üzere görünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking