Teknoloji

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi ( SEC ) ile Ripple Labs ortasında geniş çapta duyurulan davanın sonu yaklaşırken, yatırımcılar mali düzenleyiciye karşı açılan davada olumlu bir kararın XRP fiyatı üzerinde değerli bir yükseliş tesiri yaratacağını umuyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

OpenAI’nin ChatGPT’si üzere yapay zeka araçlarıyla yakın vakitte yapay zeka (AI) hakkında çok şey yapıldığından, yatırımcılar artık gelecekteki kripto fiyat trendlerini ölçmek için derin öğrenme algoritmaları arıyor.

Özellikle, PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, XRP’nin yükseliş eğilimini muhtemelen Ocak’tan Şubat’a kadar uzatacağını öngörüyor. İddiaya nazaran, varlığın 1 Şubat’ta 0,400353 dolardan süreç görmesi bekleniyor ve bu, tokenin yayınlanma anındaki fiyatından yaklaşık %2,8’lik bir artışı temsil ediyor.

XRP fiyat varsayımı. Kaynak. Fiyat Tahminleri

XRP fiyat analizi

Şu anda XRP, son 24 saatte yaklaşık %0,92 ve evvelki haftaya nazaran %11,32 artışla 0,3885 dolardan süreç görüyor.

XRP 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak. kalın yazı

Mevcut durumda, XRP’nin toplam piyasa pahası 19,6 milyar dolar ve yılın başında piyasa bedeli 17,1 milyar dolar olan 1 Ocak’tan bu yana 2,5 milyar doları aştı. Belirteç ayrıyeten bu göstergeye nazaran altıncı en büyük kripto para ünitesinin pozisyonunu elinde tutuyor.

Davayla ilgili savunma avukatı ve tanınan yorumcu John E. Deaton’ın SEC’in davayı kaybedeceğine dair iyimserliği göz önüne alındığında, oran sahiden de Ripple ve XRP’nin lehine olabilir.

Avukatın belirttiği üzere, SEC’in XRP tokeninin her vakit bir menkul değer olduğunu argüman ettiği argümanı, Howey testinin Ripple Labs ve XRP durumunda kullanımının problemli ve güç bir şey olduğunun deliliydi.

Tüm bunlar, Deaton’ın tahliline nazaran, SEC’in XRP’nin Howey’in ikinci ve üçüncü uçlarını karşıladığı sonucuna varmasının yanlış olduğunu ve münasebetiyle SEC’in bu durumda çok az muvaffakiyet bahtı olduğunu gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al