Teknoloji

Blockchain Derneği: Bitcoin yatırımı ve fiyatı artacak!

Bitcoin ( BTC ), öteki aylara kıyasla oynaklık açısından istikrar kazanıyor üzere görünüyor ve amiral gemisi dijital varlık şu anda Ekim ayında 19.000 dolar fiyat düzeyini koruyor.

Blockchain Derneği: Bitcoin yatırımı ve fiyatı artacak!

CNBC’den Squawk Box ile konuşan Blockchain Derneği’nin genel müdürü Kristin Smith, 21 Ekim’deki son fiyat hareketleriyle ilgili kripto para piyasası ve Bitcoin hakkındaki fikirlerini paylaştı.

Smith, Bitcoin’in birkaç nedenden ötürü çoğunlukla sabit kaldığını belirtti. Birinci olarak, perakende yatırımcılar, gaz ve yiyecek için ödeme yapma telaşları nedeniyle Bitcoin’e yatırım yapmaktan büyük ölçüde vazgeçti; “Şu anda Bitcoin’e yatırım yapmak için fazladan para biriktirme yeteneğine sahip değiller.”

Ancak, şu anda orada olan yatırımcıların uzun müddet dayandıklarına inanıyor.

“Ekonominin canlandığını ve insanların yatırım portföylerine daha fazla risk koyduğunu görmeye başladığımızda, Bitcoin’e yapılan yatırımın arttığını ve akabinde fiyatın yükseldiğini göreceğiz.”

CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, Bitcoin şu anda son 24 saatte yüzde 1,13 ve geçen hafta yüzde 4,11 düşüşle 18,952 dolardan süreç görüyor ve toplam piyasa kıymeti 363 milyar dolar.

Kripto mevzuatı

Alandaki düzenleme ve mevzuatla ilgili olarak Smith, kongrenin Bitcoin spot piyasasını da içerecek olan temel dijital emtia spot piyasası için ek düzenleme sağlayacak mevzuat üzerinde faal olarak çalıştığını söyledi.

Yönetici direktör, yasanın yıl sonundan evvel ‘gerçekleşme şansı’ olduğunu açıkladı Amerika Birleşik Devletleri Senatosu Tarım Komitesi’nin lideri ve kıdemli üyesi, Dijital Emtia Tüketici Müdafaa Maddesi’nin (DCCPA) yeni bir taslağını tanıttı. “Bu, spot piyasada merkezi borsaları düzenlemek için hayli uygun bir çerçeve .”

Her ne kadar saklama borsalarından farklı biçimde işleyen ademi merkeziyetçilik finansmanı ( DeFi ) konusunda hala çözülmemiş bir sorun var.

“Yıl sonundan evvel maddeleşmiş bir maddeyi görmemiz için yeterli bir baht var” dedi.

Bununla birlikte, DCCPA, taslak metni halka sızdırıldıktan sonra onu DeFi’ye ziyanlı olarak kınayan kripto topluluğundan yakın vakitte ateş aldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom